Հայաստան–Թուրքիա խաղին թուրք երկրպագուներ չեն լինի. ՀՖՖ
Աջակցիր «Ա1+»-ինՄարտի 6-ից մեկնարկում է ՈՒԵՖԱ Եվրոպայի 2024 թվականի առաջնության որակավորման փուլի՝ մարտի 25-ին կայանալիք Հայաստան-Թուրքիա հանդիպման տոմսերի առցանց (օնլայն) վաճառքը https://tickets.ffa.am/ կայքում:
Տոմսերի վաճառքը Վ. Սարգսյանի անվան «Հանրապետական» մարզադաշտի տոմսարկղում կմեկնարկի ավելի ուշ: Այդ մասին կտրամադրվի հավելյալ տեղեկատվություն:
Տոմսերը, ինչպես առցանց, այնպես էլ Վ. Սարգսյանի անվան «Հանրապետական» մարզադաշտի տոմսարկղից, հնարավոր է գնել միայն անձնագրային նույնականացում անցնելուց հետո։ Մեկ անձը կարող է գնել ոչ ավել, քան երկու տոմս։ Նույնականացման համար անհրաժեշտ տվյալները մուտքագրելուց հետո խնդրում ենք սպասել նույնականացման հաստատմանը, որը կատարվում է յուրաքանչյուր օր՝ 10։00-20։00՝ 10-15 րոպեի ընթացքում:

На матче Армения-Турция турецких болельщиков не будет: ФФА
Поддержи А1+!6 марта на сайте https://tickets.ffa.am/ стартует онлайн-продажа билетов на матч Армения-Турция отборочного раунда чемпионата Европы УЕФА-2024, который состоится 25 марта.
Об этом сообщает ФФА. Продажа билетов в кассах Республиканского стадиона им. В. Саркисяна начнется позже. Об этом будет предоставлена дополнительная информация.
Билеты, как онлайн, так и в кассах стадиона можно будет приобрести лишь после паспортной идентификации. Один человек может купить не более двух билетов. После ввода необходимых данных необходимо дождаться подтверждения идентификации, это производится ежедневно с 10:00 до 20:00 в течение 10-15 минут.