Գոռ Վարդանյանն ընտրվել է Պոլիտեխնիկական համալսարանի ռեկտոր
Հայաստանի ազգային պոլիտեխնիկական համալսարանի ռեկտոր է ընտրվել Գոռ Վարդանյանը: Այս մասին «Ֆեյսբուք»-ի իր էջում գրել է համալսարանի ուսանողական խորհրդի նախագահ Գևորգ Հարությունյանը:
Գոռ Վարդանյանը Հայաստանի ազգային պոլիտեխնիկական համալսարանի ռեկտոր է ընտրվել երկրորդ փուլով: Մարտի 1-ին ռեկտոր ընտրել հնարավոր չէր եղել, քանի որ թեկնածուներից որևէ մեկը չէր հատել ձայների 50+1%-ի շեմը:
2020 հունվարի 1-ից Գոռ Վարդանյանը զբաղեցրել է «Հայաստանի ազգային պոլիտեխնիկական համալսարան» հիմնադրամի պրոռեկտորի, աշխատակազմի ղեկավարի պաշտոնը։

Гор Варданян избран ректором Политехнического университета
Гор Варданян избран ректором Национального политехнического университета Армении. Об этом на своей странице в Facebook написал председатель студенческого совета университета Геворг Арутюнян.
Гор Варданян во втором туре избран ректором Национального политехнического университета Армении. 1 марта не удалось избрать ректора, так как ни один из кандидатов не преодолел порог 50 + 1%.
С 1 января 2020 года Гор Варданян занимает должность проректора, руководителя аппарата фонда «Национальный политехнический университет Армении».