Ֆուտբոլ. Ուղիղ, Բրազիլիա – Կոստա Ռիկա. երրորդ հաղթանակի սպասումով (տեսանյութ)
Ֆուտբոլի Բրազիլիայի հավաքականն այսօր երկրորդ հանդիպումը կանցկացնի 2018թ աշխարհի առաջնությունում: Աշխարհի հնգակի չեմպիոնները Սանկտ Պետերբուրգում կհյուրընկալեն Կոստա Ռիկայի հավաքականին:
Առաջին տուրում բրազիլացիները ոչ-ոքի են խաղացել շվեյցարացիների հետ՝ 1:1, իսկ կոստառիկացիները 0:1 հաշվով պարտվել են սերբերին:
Բրազիլիան ու Կոստա Ռիկան նախկինում արդեն երկու անգամ հանդիպել են աշխարհի առաջնություններում, եւ երկու դեպքում էլ հաղթել են բրազիլացիները (1990թ՝ 1:0, 2002թ՝ 5:2):
Բրազիլիա – Կոստա Ռիկա հանդիպումը կսկսի Երեւանի ժամանակով ժամը 16:00-ին: Բրազիլական ֆուտբոլի սիրահարներն այն կարող են դիտել նաեւ մեր կայքէջում:

Футбол. Прямой эфир. Бразилия – Коста-Рика: в ожидании третьей победы (видео)
Сборная Бразилии по футболу сейчас проведет третий матч в чемпионате мира 2018г. Пятикратные чемпионы мира примут в Санкт-Петербурге сборную Коста-Рики.
В первом туре бразильцы сыграли вничью со швейцарцами – 1:1, а костариканцы со счетом 0:1 проиграли сербам.
Бразилия и Коста-Рика ранее дважды встречались на чемпионате мира, и в обоих случаях победили бразильцы (в 1990г. – 1:0, в 2002г. – 5:2).
Матч Бразилия – Коста-Рика начнется в 16:00 по ереванскому времени. Любители бразильского футбола могут наблюдать за ним на нашем сайте.