Քանաքեռ-Զեյթունում և Արաբկիրում 1 օր ջուր չի լինի
«Երևան Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ պլանային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. հոկտեմբերի 10-ին ժամը 10.00-ից մինչև հոկտեմբերի 11-ը ժամը 10.00-ն կդադարեցվի հետևյալ տարածքների ջրամատակարարումը.
- Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջանի` Չոլաքյան, Գործկոմի, Սուրենյանց, Վ. Վահյան, Ա. Տիգրանյան փողոցների, Հր. Ներսիսյան փողոցի և նրբանցքների, Ազատության պող. 1-ից-26 համարների և նրբանցքների, Ադոնցի փող. 12, 14, 16 համարների, Բաբայան փող. 1-ից-8, 12, 14, 16, 16/1 համարների, Վարշավյան փողոցի` իր նրբանցքներով, Ահարոնյան փող. 1-ից-5 կենտ համարների, Պ. Սևակի փող. 1-ից-11 կենտ համարների, Կ.Ուլնեցու փող. 1-ից-60 և 68-ից-76 զույգ համարների` իրենց կոտորակներով, Դ. Անհաղթի փող. 1-ից-11 կենտ համարների՝ իրենց կոտորակներով, «Ռեդիսսոն բլյու» հյուրանոցային համալիրի, Կառավարական ընդունելությունների տան, ֆրանսիական համալսարանի, «Իզմիրլյան», «Քանաքեռ-Զեյթուն» բժշկական կենտրոնների և Արյունաբանական կենտրոնի,

В Канакер-Зейтуне и Арабкире 1 день не будет воды
Компания “Ереван Джур” информирует своих клиентов и потребителей, что в связи с плановыми работами, с 10.00 10 октября с.г. по 10.00 11 октября с.г. будет прекращено водоснабжение следующих территорий:
1. улиц и переулков Чолакяна, Горцкома, Суренянца, В. Вагяна, А. Тиграняна, улицы и переулков Гр. Нерсесян, домов 1-26 и переулков пр. Азатутян, домов 12, 14, 16 ул. Адонца, домов 1-8, 12, 14, 16, 16/1 ул. Бабаян, улицы Варшавян с переулкам, нечетных домов 1-5 ул. Аароняна, нечетных домов 1-11 ул. П. Севака, четных домов 1-60 и 68-76 ул. К. Улнеци, с дробями, нечетных домов 1-11 ул. Д. Анахта, с дробями, гостиничного комплекса “Рэдисон блю”, Дома приемов Правительства, Французского университета, медицинских центров “Измирлян”, “Канакер-Зейтун” и Гематологического центра.
2. ул. Врт. Папазяна, Арабкира 45, 47, 49 административного центра Арабкир.
Компания приносит потребителям извинения за причиненное беспокойство и заранее выражает благодарность за понимание.   ЗАО «Ереван Джур»