Վարչապետը վաղը կմեկնի Դավոս
Աջակցիր «Ա1+»-ինՀայաստանի Հանրապետության վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը հունվարի 23-ին կմեկնի Դավոս՝ մասնակցելու համաշխարհային տնտեսական ֆորումին։
«Արմենպրես»-ի հետ զրույցում այս մասին հայտնեց վարչապետի մամուլի քարտուղար Նազելի Բաղդասարյանը։
«Վարչապետն այսօր մասնակցում է Ազգայի ժողովի հարցուպատասխանին, Դավոս կատարվելիք այցը նախատեսված է հունվարի 23-ին»,-նշեց Բաղդասարյանը։
Անդրադառնալով վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի և այլ երկրների ղեկավարների միջև տնտեսական ֆորումի շրջանակներում հնարավոր հանդիպումներին և այցի մասին այլ լրացուցիչ տեղեկատվությանը՝ խոսնակը նշեց, որ վարչապետի աշխատակազմի լրատվության և հանրային կապերի վարչությունը պատեհ պահին կհրապարակի այցի մանրամասները։

Поддержи А1+!Премьер-министр Республики Армения Никол Пашинян 23 января отправится в Давос для участия во Всемирном экономическом форуме.
Об этом агентству “Арменпресс” сообщила пресс-секретарь премьер-министра Назели Багдасарян.
“Сегодня премьер-министр участвует в сессии вопросов и ответов Национального собрания, а визит в Давос запланирован на 23 января”, - отметила Багдасарян.
Говоря о возможных встречах премьер-министра Никола Пашиняна с лидерами других стран в рамках экономического форума и другой дополнительной информации о визите, спикер отметила, что Управление по связям с общественностью и прессой Аппарата премьер-министра опубликует подробности визита в соответствующее время.