Օդի ջերմաստիճանը կնվազի 6-10 աստիճանով
Երևանում նոյեմբերի 22-ի ցերեկը, 23-24-ին, 27-ի ցերեկը կդիտվի առանց տեղումների եղանակ։ Նոյեմբերի 25-26-ին, 27-ի գիշերը սպասվում են տեղումներ․ տեղեկացնում է Հիդրոօդերևութաբանության և մոնիթորինգի կենտրոնը՝ նշելով, որ օդի ջերմաստիճանը նոյեմբերի 25-ի ցերեկը, 26-27-ին աստիճանաբար կնվազի 6-10 աստիճանով։
Մարզերում նոյեմբերի 22-ի ցերեկը, 23-24-ին, 27-ի ցերեկը կդիտվի առանց տեղումների եղանակ։
Նոյեմբերի 25-ի գիշերն առանձին շրջաններում, 25-ի ցերեկը , 26-ի և 27-ի գիշերը հանրապետության ողջ տարածքում կլինեն տեղումներ, լեռնային և նախալեռնային շրջաններում՝ ձյան տեսքով։
Քամին՝ հյուսիսարևմտյան` 2-5 մ/վ, նոյեմբերի 25-ին առանձին շրջաններում սպասվում է նաև քամու ուժգնացում մինչև 17-20 մ/վ։

Днем 22, 23-24, 27 ноября в Ереване будет наблюдаться погода без осадков. Осадки ожидаются 25-26 ноября, в ночь на 27-е число.
Об этом сообщает Центр гидрометеорологии и мониторинга, отмечая, что днем ​​25, 26-27 ноября температура воздуха постепенно понизится на 6-10 градусов.
В регионах погода без осадков будет наблюдаться во второй половине дня 22, 23-24, 27 ноября.
В ночь на 25 ноября в ряде регионов, днем ​​25-го, в ночь с 26 на 27 ноября на всей территории республики пройдут осадки в виде снега в горных и предгорных районах.
Ветер северо-западный - 2-5 м/с, 25 ноября в некоторых регионах ожидается усиление ветра до 17-20 м/с.