Բժշկականի ռեկտոր Արմեն Մուրադյանը պարգևատրվել է ՀՀ վարչապետի հուշամեդալով
Երևանի պետական Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Արայիկ Հարությունյանն ընդունել է «Երևանի Մխիթար Հերացու անվան պետական բժշկական համալսարան» հիմնադրամի ռեկտոր Արմեն Մուրադյանին՝ հայտնում են վարչապետի աշխատակազմից։
Երկարամյա բարեխիղճ և արդյունավետ գործունեության համար «Երևանի Մխիթար Հերացու անվան պետական բժշկական համալսարան» հիմնադրամի ռեկտոր, բժշկական գիտությունների դոկտոր, պրոֆեսոր Արմեն Մուրադյանը պարգևատրվել է Հայաստանի Հանրապետության վարչապետի հուշամեդալով:
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավարը ԵՊԲՀ ռեկտորին է հանձնել ՀՀ վարչապետի հուշամեդալը և շնորհավորել նրան ծննդյան 50-ամյակի առիթով:

Ректор медицинского училища Армен Мурадян награжден памятной медалью премьер-министра РА
Руководитель аппарата премьер-министра Араик Арутюнян принял ректора Фонда «Ереванский государственный медицинский университет имени Мхитара Гераци» Армена Мурадяна.
За многолетнюю добросовестную и плодотворную деятельность ректор «Ереванского государственного медицинского университета имени Мхитара Гераци», доктор медицинских наук, профессор Армен Мурадян награжден памятной медалью Премьер-министр Республики Армения.
Согласно источнику, руководитель аппарата премьер-министра вручил ректору ЕГУ памятную медаль премьер-министра РА и поздравил его с 50-летием.