Ամերիաբանկ. Ստացիր մինչև 10 մլն ՀՀ դրամ վարկ` հաշված րոպեների ընթացքում. Մեծ վարկեր` մեծ արագությամբ
Ամերիաբանկն  առաջարկում է մինչև 10 մլն ՀՀ դրամ սպառողական վարկ` առանց գրավի և երաշխավորության: Բոլոր նրանք, ովքեր ցանկանում են օգտվել այս վարկատեսակից, կարող են առանց բանկ այցելելու, հեռահար եղանակով լրացնել դիմում-հայտը և ստանալ պատասխանը` մի քանի րոպեի ընթացքում:
Կարևորելով բանկային ծառայությունների ոլորտում նորարար մոտեցումները, Ամերիաբանկը ներդրել է վարկերի տրամադրման թվային համակարգ. հայտի ընդունումից  մինչև ռիսկերի գնահատում ու որոշման կայացում ավտոմատացված է և իրականացվում է թվայնացված տվյալների հիման վրա, ինչի շնորհիվ էլ վարկի հայտի լրացման ժամանակ հաճախորդից լրացուցիչ փաստաթղթեր չեն պահանջվում: Դիմում ներկայացնելու համար անձնագրի և սոցիալական քարտի տվյալների առկայությունը բավարար է:
Ամերիաբանկի բոլոր ակտիվ քարտապանները, վարկի հաստատման դեպքում գումարը կարող են ստանալ նաև առանց բանկ այցելելու, այն կփոխանցվի միանգամից հաճախորդի քարտին:
Տեղեկացնենք նաև, որ օնլայն եղանակով հասանելի է ոչ միայն սպառողական վարկը,  այլ նաև օվերդրաֆտը, որը տրամադրվում է ինչպես ՀՀ դրամով, այնպես էլ արտարժույթով:
Վարկի տրամադրման վերաբերյալ մանրամասները այստեղ
------------------------------------------
Ամերիաբանկը Հայաստանի դինամիկ զարգացող բանկերից է և դասվում է երկրի ամենակայուն և խոշոր ֆինանսական հաստատությունների շարքին: «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ ունիվերսալ բանկ է, որը մատուցում է կորպորատիվ, ներդրումային և մանրածախ բանկային ծառայություններ` տրամադրելով բանկային լուծումների ամբողջական փաթեթ: 2019թ. արդյունքներով Ամերիաբանկը ՀՀ բանկային համակարգի առաջատարն է հիմնական ֆինանսական ցուցանիշներով (ակտիվներ, պարտավորություններ, վարկային պորտֆել, զուտ շահույթ, կապիտալ): Ամբողջական տեղեկատվության համար կարող եք այցելել www.ameriabank.am կայք կամ զանգահարել  (+37410) 56 11 11 հեռախոսահամարով;

Америабанк: Получи кредит на сумму до 10 млн драмов РА за считанные минуты: Большие кредиты с большой скоростью
Америабанк предлагает потребительский кредит на сумму до 10 млн драмов РА, без залога и гарантии. Все, кто хочет воспользоваться этим видом кредита, могут не посещая банк, дистанционно заполнить заявку и получить ответ в течение нескольких минут.
Отмечая важность инновационных подходов в сфере банковских услуг, Америабанк внедрил цифровую систему предоставления кредитов – от принятия заявки до оценки рисков и принятия решения автоматизировано и осуществляется на основании оцифрованных данных, благодаря чему во время заполнения заявки на кредит от клиента не требуется дополнительных документов. Для подачи заявления достаточно наличия данных паспорта и социальной карты.
Все активные обладатели карт Америабанк, в случае подтверждения кредита, могут получить сумму без посещения банка, она будет перечислена сразу на карту клиента.
Также сообщим, что онлайн доступны не только потребительские кредиты, но и овердрафты, которые предоставляются как в драмах РА, так и в иностранной валюте.
Подробности о предоставлении кредита - здесь
------------------------------------------
Америабанк- один из динамично развивающихся банков Армении и причисляется к ряду самых устойчивых и крупных финансовых учреждений страны. ЗАО «Америабанк» - это универсальный банк, который предоставляет корпоративные, инвестиционные и розничные банковские услуги, предоставляя полный пакет банковских решений. По результатам 2019г.  Америабанк является лидером банковской системы РА по основным финансовым показателям (активы, договоренности, кредитный портфель, чистая прибыль, капитал). Для подробной информации можете посетить сайт www.ameriabank.am или позвонить по телефонному номеру  (+37410) 56 11 11.