Betconstruct ընկերությունը Լոնդոնում արժանացել է «Technology provider of the year» մրցանակին
Փետրվարի 3-ին Լոնդոնի The Savoy հյուրանոցում կայացավ խաղային ոլորտի ծրագրավորման ապահովման աշխարհի ամենահեղինակավոր «IGA Award» մրցանակաբաշխությունը։
Միջոցառմանը ներկա էին խաղային ոլորտի մի շարք խոշոր ընկերություններ։ Այս տարի հայկական Betconstruct ընկերությունը ներկայացված էր 8 անվանակարգում։ Մրցանակաբաշխության «Technology provider of the year»՝ խաղային ոլորտի տարվա լավագույն տեխնոլոգիական մատակարար անվանակարգում ընկերությունը արժանացավ գլխավոր մրցանակին։
2012թ-ից սկսված Betconstruct ընկերությունը մասնակցում է խաղային տեխնոլոգիաների ոլորտի ամենահեղիանակավոր London ICE ցուցահանդեսին։ Այս տարի ևս ընկերությունը պատվով կներակայանա այս հեղիանակավոր միջոցառմանը և առաջիկա օրերին ցուցահանդեսի այցելուները կծանոթանան ընկերության պրոդուկտներին և նորարարություններին։

Компания Betconstruct удостоилась в Лондоне приза «Technology provider of the year»
3-го февраля в лондонском отеле The Savoy состоялась самая престижная церемония награждения в мире в сфере программного обеспечения игровой отрасли «IGA Award».
На мероприятии присутствовали ряд крупных компаний в игровой отрасли. В этом году армянская компания Betconstruct была представлена в 8 номинациях. В номинации «Technology provider of the year» - лучший поставщик игровой отрасли года компания удостоилась главного приза.
Начиная с 2012г. компания Betconstruct участвует в самой престижной выставке в сфере игровых технологий London ICE. И в этом году компания с честью будет представлена на этом престижном мероприятии и в ближайшие дни посетители выставки ознакомятся с продуктами и инновациями компании.