Լույս չի լինի այս հասցեներում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 14-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Ավան՝ ՀՀ Պաշտպանության Նախարարության շենքեր, Նոր Նորք 2-րդ զանգ.՝ Բագրևանդի փ. 51-85 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Լենինգրադյան փ. 32Բ, 32Գ շենքեր, Արզումանյան փ. 30, 32 շենքեր, Նոյ թաղամաս, Ոսկանյան փողոց, Շահումյան 16 փողոցի բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-15:00 Նուբարաշեն 2Ա նրբ. 1-10 սեփական տներ, Դավիթ Բեկի փ. 22-25 սեփական տներ, Դավիթ Բեկի 2-րդ նրբ. 12-25 սեփական տներ,
11:00-17:00 Վաղարշյան փ. 19/1, 21/1, Խաչատրյան փ. 12 շենքեր, Խաչատրյան փ. 10-14 սեփական տներ, Ազատության պող. 7Բ, 9, 9/1, 9/3, 9/4, 9Բ շենքեր, Արաբկիր 49փ․ 14-28; 51փ․ 1-10 սեփական տներ, Նաիրի Զարյան փ. 96/5 սեփական տուն, Կոմիտասի պող. 56, 58 շենքեր, Ն․Տիգրանյան 5, 7 շենքեր, Մալխասյան փողոցի սեփական տներ, Վ,Փափազյան 2-րդ նրբ․ 113- 115 սեփական տներ, Համո Սահյան փ. 86-102 սեփական տներ, Քոչարի փ. 13 շենք, Չարենցի փ. 113 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Չարենցի 1-ին նրբ. 12-113 սեփական տներ, Սարի Թաղ 8 շարք 177-225 սեփական տներ, Պարոնյան փ. 9, 15 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Շարուրի փ․ 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 , 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35 շենքեր, Շարուրի փողոց՝ օժանդակ տնտեսություն և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
Արագածոտնի մարզի`
11:00-17:00 Ծաղկահովիտ գյուղ,
Արարատի մարզի`
10:00-13:00 Արարատ գյուղ,
10:00-14:00 Ոսկետափ գյուղ, Այգավան գյուղ մասնակի,
10:00-16:00 Ուրցաձոր գյուղ մասնակի,
10:30-14:30 Մխչյան գյուղ մասնակի,
10:30-16:00 Այգեզարդ գյուղ մասնակի,
10:30-14:30 Կեչուտ գյուղ մասնակի,
11:00-15:00 Աղնջաձոր գյուղ մասնակի,
10:00-16:00 Աղավնաձոր գյուղ, գազալցակայան և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
11:00-16:00 Ակունք, Զառ, Սևաբերդ գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-17։00 Ջրվեժի և Ձորաղբյուրի ամառանոցներ մասնակի, Գեղաշեն և Կոտայք գյուղեր մասնակի,
11։00-14։00 Աղբերք գյուղ,
13:00-15:00 Ծաղկաշեն գյուղն ամբողջությամբ, Գանձակ գյուղն ամբողջությամբ, Գանձակի ջրմուղ, Գանձակի կարտոֆիլի պահեստներ կոչվող տարածք, «Ալիք» ՍՊԸ գազալցակայան, Հացառատ թաղամաս մասնակի, թիվ 8 դպրոց և մանկապարտեզ, Հացառատի գլանոց կոչվող տարածք,
10:00-16:00 Ախուրյանի տարածաշրջան՝ Ազատան համայնքի հյուսիս-արևելյան մաս և Բենիամին գյուղ, Անիի տարածաշրջան՝ Ջրափի գյուղ մասնակի: Սպառած էլեկտրաէներգիայի, անջատումների, Ձեր իրավունքներին կամ պարտականություններին վերաբերող, ինչպես նաև այլ հարցերի առնչությամբ կարող եք զանգահարել 1-80 և 0 8000 0 180 շուրջօրյա գործող հեռախոսահամարներով:

Поддержи А1+!ЗАО "Электрические сети Армении" предупреждает, что в связи с проведением плановых ремонтных работы, 14 сентября текущего года будет прекращено электроснабжение следующих адресов:
10:00-16:00 здания министерства обороны РА в Аване; собственные дома 51-85 на улице Багреванди и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) во 2-ом Норкском массиве; жилые дома 32Б, 32Г на улице Ленинградяна, жилые дома 30, 32 на улице Арзуманяна, квартал “Ной” , улица Восканяна, абоненты улицы Шаумяна 16 и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
11:00-15:00 собственные дома 1-10 на переулке 2А в Нубарашена, собственные дома 22-25 на улице Давида Бека, 12-25 на 2-ом переулке Давида Бека;
11:00-17:00 жилые дома 19/1, 21/1 на улице Вагаршяна, 12 на улице Хачатряна, собственные дома 10-14 на улице Хачатряна, жилые дома 7Б, 9, 9/1, 9/3, 9/4, 9Б на пр. Азатутяна, собственные дома 14-28 на 49-ой улице, 1-10 на 51-ой улице Арабкира, 96/5 на улице Наири Заряна, жилые дома 56, 58 на пр. Комитаса, 5, 7 на улице Н.Тиграняна, собственные дома улицы Малхасяна, собственные дома 113-115 на 2-ом переулке В.Папазяна, собственные дома 86-102 на улице Амо Сагяна, жилой дом 13 на улице Кочара, жилой дом 113 на улице Чаренца и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), собственные дома 12-113 на 1-ом переулке Чаренца, 177-225 в 8-ом ряду Сари Тага, жилые дома 9, 15 на улице Пароняна и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), жилые дома 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 , 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35 на улице Шарури, вспомогательное хозяйство на улице Шарури и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
11:00-17:00 село Цахкаовит;
10:00-13:00 село Арарат;
10:00-14:00 село Воскетап; частично село Айгаван;
10:00-16:00 частично село Урцадзор;
10:30-14:30 частично село Мхчян;
10:30-16:00 частично село Айгезард;
11:00-15:00 частично село Агнджадзор;
10:00-16:00 село Агавнадзор, газозаправочная станция и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
11:00-16:00 села Акунк, Зар, Севаберд и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
11։00-14։00 село Агберк;
13:00-15:00 село Цахкашен полностью, село Гандзак полностью, водоканал Гандзака, территория под названием кладовые картофеля Гандзака (“Гандзаки картофили пахестнер”), газозаправочная станция ООО "Алик", частично квартал “Ацарат”, школа № 8 и детский сад, территория под названием “Ацарати гланоц”;
10:00-16:00 северо-восточная часть общины Азатан и село Бениамин в Ахурянском регионе; частично село Джрапи в Анийском регионе.