NY_2021_Fix_offer_news
Մինչև 2021 թվականի հունվարի 31-ը Ucom ընկերության ֆիքսված ծառայությունների բաժանորդները կօգտվեն ավելի արագ ինտերնետից և կստանան առավելագույն քանակով հեռուստաալիքներ դիտելու հնարավորություն։ uNet ֆիքսված ինտերնետ ծառայության բոլոր բաժանորդներն առանց հավելյալ վճարի կօգտվեն ֆիքսված ինտերնետից մինչև 100 Մբ/վրկ բարձրացված արագությամբ լարով միանալու դեպքում։ uTV հեռուստատեսային ծառայության բոլոր բաժանորդներն էլ կկարողանան դիտել բոլոր 191 բազմաժանր հեռուստաալիքները, իսկ uMix և Triple Play փաթեթների բաժանորդները կվայելեն թե՛ ֆիքսված ինտերնետի բարձրացված արագությունը, և թե՛ առկա բոլոր հեռուստաալիքների ծրագրերն ու նախագծերը:
«Շնորհակալ ենք Ucom-ի բոլոր բաժանորդներին այս բարդ տարին մեր կողքին լինելու և բոլոր մարտահրավերները միասնական ջանքերով հաղթահարելու համար։ Թող տարեմուտը բարի ու խաղաղ լինի», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։

Более быстрый интернет и 191 телеканал для всех абонентов фиксированной связи UCOM
Поддержи А1+!До 31 января 2021 года абоненты фиксированной связи Ucom смогут пользоваться более быстрым интернетом и получат максимальное количество телеканалов. Все абоненты услуги фиксированного интернета uNet будут пользоваться фиксированным интернетом без дополнительной оплаты при подключении по кабелю с повышенной скоростью до 100 Мбит/с. Абоненты uTV смогут смотреть 191 многоформатный телеканал, а абоненты пакетов uMix բաժան Triple Play будут наслаждаться как увеличенной скоростью фиксированного интернета, так и программами и проектами всех доступных телеканалов.
“Мы благодарим всех абонентов Ucom за то, что они были рядом с нами в этот непростой год, за совместное преодоление всех вызовов. Пусть Новый год будет добрым и мирным”, - сказал генеральный директор Ucom Ара Хачатрян.