Երջանիկ Հակոբյանը վայր է դնում պատգամավորական մանդատը
Աջակցիր «Ա1+»-ինԱզգային ժողովի պատգամավոր Երջանիկ Հակոբյանը մանդատից հրաժարվելու դիմում է ներկայացրել ՀՀ ԱԺ նախագահ Արարատ Միրզոյանին: Այդ մասին պատգամավորը գրել է Ֆեյսբուքի իր էջում:
«Իմ քայլ»-ի թիմակիցներիս հետ խորհրդակցությունների արդյունքում հետագա գործունեությունս գործադիրում՝ ՀՀ պետական եկամուտների կոմիտեում շարունակելու որոշում է կայացվել:
Հաշվի է առնվել այն հանգամանքը, որ նախկինում ՊԵԿ-ում զբաղեցրել եմ տարբեր պաշտոններ, լիովին պատկերացնում եմ համակարգն ու նրանում առկա խնդիրները, որոնք լուծելու ենք համատեղ աշխատանքի շնորհիվ»,- ասված է գրառման մեջ:

Ерджаник Акопян сложил депутатский мандат
Поддержи А1+!Депутат НС Армении Ерджаник Акопян подал заявление спикеру НС Арарату Мирзояну о сложении своих полномочий. Об этом депутат написал на своей странице в Facebook.
«В результате консультаций с моими товарищами по партии «Мой шаг» было принято решение продолжить мою деятельность в исполнительной власти - Комитете государственных доходов Армении.
Был учтен тот факт, что я ранее занимал разные должности в КГД, имею полное представление о системе и существующих в ней проблемах, которые мы будем решать совместной работой», - говорится в сообщении.