37 համարի ավտոբուսը դուրս է եկել ճանապարհից ու հայտնվել բնակչի տան տարածքում. կա վիրավոր. shamshyan.com (տեսանյութ)
sham
Քիչ առաջ խոշոր ավտովթար է տեղի ունեցել Երևանում։ Ժամը 13։30-ի սահմաններում թիվ 37 համարի երթուղին սպասարկող վարորդը իր վարած Higer մակնիշի 4777 համարանիշի ավտոմեքենայով Դավիթ Բեկի փողոցում՝ հեռուստաաշտարակից դեպի ժողովրդին հայտնի Սարի թաղի «կալցևոյում» դուրս է եկել ճանապարհի երթևեկելի գոտուց, բախվել շինության պատերին ու մասամբ հայտնվել բնակչի տան տարածքում։ Ինչպես դեպքի վայրից հայտնում է ֆոտոլրագրող Գագիկ Շամշյանը, օպերատիվորեն դեպքի վայր են ժամանել Երևանի 1-03 շտապօգնության հերթապահ խումբը, ովքեր նախ տեղում առաջին բուժօգնությունն են ցուցաբերել վարորդին, որից հետո նրան տեղափոխել են «Էրեբունի» բժշկական կենտրոն։ Մինչ բժիշկների ժամանումը, վարորդին օգնություն են ցուցաբերել քաղաքացիները։ Օպերատիվորեն ժամանել են նաև Արտակարգ իրավիճակների նախարարության Փրկարար ծառայության աշխատակիցները։ Ժամանել են նաև Ճանապարհային Ոստիկանության 1-ին սպայական գումարտակի 1-ին դասակի ավագ տեսուչ Մանուկ Սարգսյանն ու տեսուչ Մուշեղ Գասպարյանը։ Ավելին՝ այստեղ

Автобус N 37 съехал с дороги и оказался на территории дома жителя: есть пострадавший: shamshyan.com (видео)
sham
Недавно в Ереване произошла крупная авария. В районе 13:30 водитель, обслуживающий маршрут N 37 на управляемом им автомобиле марки Higer с госномером 4777 от телебашни до известной народу “кольцевой” Сари тага сьехал с проезжей зоны, столкнулся со стенами строения и частнично оказался на территории дома жителя. Как сообщает с места происшествия фотожурналист Гагик Шамшян, на место происшествия оперативно прибыли дежурная группа Ереванской скорой помощи 1-03, которые сначала на месте оказали водителю первую медицинскую помощь, после чего переместили его в медицинский центр “Эребуни”. До прибытия врачей, водителю оказали помощь граждане. Оперативно прибыли также сотрудники Спасательной службы Министерства чрезвычайных ситуаций. Прибыли также старший инспектор 1-й роты 1-го офицерского полка Полиции Манук Саргсян и инспектор Мушег Гаспарян. Подробнее -  здесь