Վերաբացվել է Կոմիտաս 60 հասցեում գտնվող Ucom-ի վաճառքի և սպասարկման նորացված կենտրոնը
Վաճառքի և սպասարկման նորացված կենտրոնում բաժանորդները կարող են օգտվել ընկերության ֆիքսված, բջջային և ինտերնետ ծառայություններից, ստանալ խորհրդատվություն, ձեռք բերել հայտնի բրենդերի սմարթֆոններ, ականջակալներ, բարձրախոսներ, խելացի ժամացույցեր, Wi-Fi սարքեր, պլանշետներ և այլ սարքավորումներ։
Կոմիտաս 60 հասցեում գտնվող սպասարկման սրահից հուլիսի 25-ից հուլիսի 31-ը ցանկացած սմարթֆոն գնելիս բաժանորդները կստանան արտաքին մարտկոց (powerbank):
«Իհարկե, մեր աշխատանքի մեջ մեր առաջնահերթություն է սպասարկման և ծառայությունների որակը, բայց նաև մեզ համար կարևոր է, որ բաժանորդները կարողանան այդ սպասարկումը ստանալ գեղեցիկ և բարեկարգ կենտրոններում։ Պակաս կարևոր չէ նաև մեր աշխատակիցների հարմարավետությունն ու լավ աշխատանքային պայմանները։ Ուստի և ես ուրախ եմ հրավիրել բոլորին օգտվելու մեր վերաբացված վաճառքի և սպասարկման կենտրոնից», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։

Обновленный Центр продаж и обслуживания Ucom открылся по адресу Комитаса 60
В обновленном центре можно получить доступ к услугам фиксированной, мобильной связи и интернета Ucom, получить консультацию наших сотрудников и приобрести различные устройства, такие как смартфоны, наушники, умные часы, планшеты и т. д.
С 25 по 31 июля клиенты, которые купят любой смартфон в центре продаж и обслуживания Ucom на Комитаса 60, получат в подарок пауэрбанк.
«Для нас приоритетом, конечно же, является качество наших услуг и обслуживания. Однако немаловажно, чтобы наши абоненты получали обслуживание в красивых и благоустроенных центрах. Не менее важны комфорт и хорошие условия труда наших сотрудников. Поэтому я рад пригласить всех посетить наш вновь открывшийся центр продаж и обслуживания», - сказал генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Отметим, что Ucom имеет 78 центров продаж и обслуживания в Армении, 25 из которых расположены в Ереване.