Նախագահ Սամվել Շահրամանյանն այցելել է ազգային անվտանգության ծառայություն
Աջակցիր «Ա1+»-ինԱրցախի Հանրապետության նախագահ Սամվել Շահրամանյանը սեպտեմբերի 13-ին այցելել է ազգային անվտանգության ծառայություն, հանդիպել գերատեսչության ղեկավար կազմի և կենտրոնական ապարատի պատասխանատուների հետ:
Երկրի ղեկավարն անդրադարձել է հանրապետության արտաքին ու ներքին միջավայրին և հնարավոր զարգացումներին: Նախագահ Շահրամանյանն ընդգծել է, որ պատասխանատու այս ժամանակաշրջանում անհրաժեշտ է իրականացնել համակարգված աշխատանք՝ արդյունավետորեն դիմակայելով արտաքին մարտահրավերներին ու երկրում պահպանելով ներքին կայունությունը և օրենքի գերակայությունը:

Президент Самвел Шахраманян посетил Службу национальной безопасности
Поддержи А1+!Президент Республики Арцах Самвел Шахраманян 13 сентября посетил Службу национальной безопасности, встретился с руководящим составом и ответственными сотрудниками центрального аппарата ведомства.
Самвел Шахраманян коснулся внешних и внутренних вызовов, равно как и возможного развития событий. Президент Арцаха подчеркнул, что в этот ответственный период необходимо проводить скоординированную работу, эффективно противодействуя внешним вызовам и сохраняя внутреннюю стабильность и верховенство закона в стране.