Հոսանքազրկման այսօրվա հասցեները
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 25-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Չարենցի փ. 10-24 շենքեր, Արամի փ. 64, 82-84 շենքերի բնակիչ բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Ա․Խաչատրյան փ. 3, 30, 32 շենքեր, Ա․Խաչատրյան փ. 1-ին նրբ․ 2, 4 շենքեր, Ռուբինյանց փ. 17, 17/1, 19, 19/2, 21, 21/1, 21/5 շենքեր, Էմինի փ. 5, 6, 7, 16 շենքեր և 1Ա-21 առանձնատներ, Քեռու փ. 77-99 առանձնատներ, Նորք Մարաշ՝ Արմենակյան փ. 61-65, 153, 202, 203 առանձնատներ, Գ․ Հովսեփյան փ. 2, 10, 8/8, 8/10 առանձնատներ, Նորքի Այգիներ փ. 135/6, 202, 222, 272/10, 243, 247 առանձնատներ, Նորքի 10 փողոց 9 առանձնատուն, Ռուսաստանի Դաշնության դեսպանատան մասնաշենք, Նորք-Մարաշ վարչական շրջանի շենք, Պետական Առողջապահության գործակալության շենք, թիվ 5 պոլիկլինիկա և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-12:00 Ամբերդ, Աղավնատուն և Լեռնամերձ գյուղեր,
Արարատի մարզի`
10:00-14:00 Ավշար գյուղ մասնակի,
11:00-14:00 Լուսառատ գյուղ, Փոքր Վեդի գյուղ մասնակի,
11:00-16:00 Արտաշատ քաղաք` Արազի, Նարեկացի, Շիրվանզադեի, Փափազյան փողոցներ մասնակի, Շահումյան գյուղ մասնակի,
14:00-16:00 Հովտաշեն գյուղ մասնակի,
10:00-15:00 Հրազդան քաղաք՝ Վանատուր, Ջրառատ թաղամասեր մասնակի, «Հրակնատ» ՍՊԸ, Ծաղկաձոր քաղաք՝ Փահլավունյանց փողոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-16։00 Հանքավան գյուղ, Արտավազի դպրոց, Հանքավան առողջարան, «Վիվա-ՄՏՍ» ընկերություն, Հանքավանի հանքային ջրերի գործարան և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Քասախ գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Զովունի համայանք՝ 34, 35, 36, 37 փողոցների բաժանորդներ, «Գրանիտ» դուստր ձեռնարկություն, «Երևանի Ջրմուղ» ՓԲԸ, Զին մաս, սեփականատերեր «Ս․Հակոբյան», «Մ․Իսագուլյան», «Գ․Իսունց», «Հ․Հարությունյան», «Է․Հովհաննիսյան», «Ա․Հակոբյան», «Ա․Մկրտչյան», «Զ․Սիմոնյան», «Ա․Սամսոնյան», «Ա․Պետրոսյան», «Հրաչյա Գալստյան», «Արամ Աղամալյան», «Վ․Մելսյան», «Ա․Մելքոնյան», «Խ․Խաչատրյան», «Արգիշտի» ՍՊԸ, Մուշ թաղամաս, Վ․Մովսիսյան թաղամաս, Քոթեջներ թաղամաս, Նոր դպրոց թաղամաս, Ծիրանանոց թաղամաս, Հյուսիսային թաղամաս, Հին մանկապարտեզ թաղամաս, Նևրոզներ հիվանդանոց թաղամաս, Գաղութ թաղամաս, «Արուսյակ» մանկապարտեզ,
11:00-15:00 Աբովյան քաղաք՝ 3-րդ միկրոշրջան և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-17։00 Ջրվեժի, Ձորաղբյուրի ամառանոցներ մասնակի, Կոտայք և Կաթնաղբյուր գյուղեր մասնակի,
Լոռու մարզի՝
11:00-15:00 Նորաշեն, Պետրովկա, Ձորամուտ և Գոգավան գյուղեր,
11:00-16:00 Բովաձոր, Սվերդլով և Ուռուտ գյուղեր,
Տավուշի մարզի`
12:00-15:00 Ներքին Գոշ, Գոշ և Խաչարձան գյուղեր,
10:00-16:00 Ամասիայի տարածաշրջան՝ Ամասիա գյուղի 24 փողոց մասնակի,
11:00-13:00 Գյումրի քաղաքч Անի թաղամասի «Ֆոտոն» վարժարան, Պ. Սևակ փ. 13, 11, 9 շենքեր, Պարույր Սևակ 7փ. 6 և 9փ. 7 շենքեր,

Поддержи А1+!ЗАО "Электрические сети Армении" предупреждает, что в связи с проведением плановых ремонтных работы, 25 ноября текущего года будет прекращено электроснабжение следующих адресов:
10:00-16:00 жилые дома 10-24 на улице Чаренца, абоненты-жильцы жилых домов 64, 82-84 на улице Арами и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); жилые дома 3, 30, 32 на улице А.Хачатряна, жилые дома 2, 4 на 1-ом переулке у. А.Хачатряна, жилые дома 17, 17/1, 19, 19/2, 21, 21/1, 21/5 на улице Рубинянца, жилые дома 5, 6, 7, 16 и частные дома 1А-21 на улице Эмина, частные дома 77-99 на улице Кери; частные дома 61-65, 153, 202, 203 на улице Арменакяна, 2, 10, 8/8, 8/10 на улице Г.Овсепяна, 135/6, 202, 222, 272/10, 243, 247 на улице Норки Айгинер, частный дом 9 на 10-ой улице Норка, здание Посольства РФ в РА, здание административного округа Норк-Мараш, Здание Государственного агентства здравоохранения, поликлиника № 5 и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в Норк Мараше;
10:00-12:00 села Амберд, Агавнатун, Лернамердз;
10:00-14:00 частично село Авшар;
11:00-14:00 село Лусарат; частично село Покр Веди;
11:00-16:00 частично улицы Араза, Нарекаци, Ширванзаде, Папазяна в городе Арташат; частично село Шаумян;
14:00-16:00 частично село Овташен;
10:00-15:00 частично кварталы “Ванатур”, “Джрарат”, ООО “Гракнат” в городе Раздан; улица Пахлавуняц и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в городе Цахкадзор;
10։00-16։00 село Анкаван; школа Артаваза, санаторий Анкавана, компания “Виваселл-МТС”, завод минеральных вод Анкавана и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); частично село Касах и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); абоненты на улицах 34, 35, 36, 37 в общине Зовуни; дочерняя компания “Гранит”, ЗАО “Еревани Джрмух”, воинская часть, собственники “С.Акобян”, “М.Исангулян”, “Г.Исунц”, “А.Арутюнян”, “Э.Ованнисян”, “А.Акобян”, “А.Мкртчян”, ‘З.Симонян”, “А.Самсонян”, “А.Петросян”, “Грачья Галстян”, “Арам Агамалян”, “В.Месян”, “А.Мелконян”, “Х.Хачатрян”, ООО “Аргишти”, кварталы “Муш”, “В.Мовсисян”, “Котеджнер”, “Нор Дпроц”, “Цирананоц”, “Юсисаин”, ‘Хин Манкапартез”, “Неврознер Хиванданоц”, “Гахут”, детский сад “Арусяк”;
11:00-15:00 3-ий микрорайон и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в городе Абовян;
11:00-15:00 села Норашен, Петровка, Дзорамут, Гогаван;
11:00-16:00 села Бовадзор, Свердов, Урут;
12:00-15:00 села Неркин Гош, Гош и Хачардзан;
10:00-16:00 частично 24-ая улица села Амасия в Амасийском регионе;
11:00-13:00 училище “Фотон” квартала “Ани”, жилые дома 9, 11,13 на улице П.Севака, жилые дома 6 на 7-ой улице Паруйра Севака и 7 на 9-ой улице в городе Гюмри.