Այսօրվա հոսանքազրկման հասցները
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հոկտեմբերի 13-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Ռոստոմյան, Ջանիբեկյան, Բաշինջաղյան փողոցներ, Վեգների և Սեբաստիայի փողոցների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մալաթիա-Սեբաստիա վարչական շրջանի շենք,
11:00-16:00 Նուբարաշենի 1փ. 6-27, 21; 9փ. 1-32; 18փ. 1-8; 20փ. 1-15 առանձնատներ,
11:00-17:00 թիվ 97մանկապարտեզ, Մանանդյան փ․ 23ա, 25, 25ա, 26, 27, 27ա,28, 29, 30 շենքեր, Չեխովի փ․ 36, 38, 40, 42, 44 շենքեր, Մանանդյան նրբանցքի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Թաիրովի փ. 46/81 շենք, Նորագյուղ թաղ. 1-369 առանձնատներ, «Ավետիսյան» առանձնատուն, «Դվին» հյուրանոցային համալիր, «Հրազդան» կենտրոնական մարզադաշտ, Արամի փ. 64, 82-84 շենքերի բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Համբարձումյան փ. 10, 12, 45/2, 47 շենքեր, Համբարձումյան 37-67 առանձնատներ, Արաբկիր 19փ․ 4, 6; 21փ. 1, 2 շենքեր և 17փ․ 2Ա առանձնատուն,, Հր․Քոչարի փ. 147/1 շենք, Ռիգայի փ. 1-19 առանձնատներ, Սունդուկյան փ. 5/2, 7, 7/1, 7Ա շենքեր, Հր.Քոչարի փ. 8, 10 շենքեր և 4/50–6/58 առանձնատներ, Գյուլբենկյան փ. 27 շենքեր, Արաբկիր 43փ. 16 առանձնատուն, Հ․Մուրադյան փ. 23, 35 առանձնատներ, Հ․Մուրադյան փ. 16-41/5 առանձնատներ, Անտառային փ. 51, 190 շենքեր և 45-184 առանձնատներ, Սարմենի փ. 72, 92, 92/1 շենքեր և 74-86 առանձնատներ, Ռուբինյանց փ. 27/7-27/84 առանձնատներ, Ավան՝ Նարեկացի փ. 38, Բաբաջանյան փ. 72 շենքեր, «Լիաննա Սահակյան» ՍՊԸ, «Քնարիկ Հովսեփյան» ՍՊԸ, «Ավանի Մշակույթի տան» շենքը, «Ֆիտնես Ավան» ՍՊԸ, «Վիվա-ՄՏՍ» ընկերություն և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-17։00 Ամբերդ, Լեռնամերձ, Աղավնատուն և Ծաղկալանջ գյուղեր,
10։00-12։00 Հովտաշատ գյուղ մասնակի,
10։00-13։00 Արգավանդ, Գեղանիստ, Գետափ և Հայանիստ գյուղեր մասնակի, Գետաշեն գյուղ,
10։00-14։00 Սուրենավան և Տափերական գյուղեր մասնակի,
10։30-16։00 Արտաշատ քաղաք՝ Մամիկոնյան, Ներսիսյան փողոցներ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-աժանորդները,
13։00-16։00 Դարակերտ գյուղ, Խաչփառ և Ղուկասավան գյուղեր մասնակի,
10։00-16։00 Խնձորուտ գյուղ մասնակի,
11։00-15։00 Արփի գյուղ մասնակի,
10։30-16։30 Ձորաղբյուրի և Ջրվեժի ամառանոցներ, Ձորաղբյուր գյուղ, զինմաս, Ձորաղբյուրի «Վիվա-ՄՏՍ» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային կայաններ, Ջերմոցներ, «Գ․ Թորգոմյան» ընկերություն,
11։00-17։00 Կոտայք և Կաթնաղբյուր գյուղեր մասնակի,
12։30-16։30 Գեղաշեն, Զովք գյուղեր, «Կոտայքի Ճանշին» ընկերություն և հարակից տարածքներ,
10:00-13:00 Սարուխան գյուղ, գյուղապետարան և հարակից բնակիչ-բաժանորդներ, հին ակումբի մոտի պոմպակայան, կարտոֆիլի պահեստ և հարակից բնակիչ-բաժանորդներ, թիվ 3 դպրոց, «Տելեկոմ Արմենիա» և «Վիվա-ՄՏՍ» ընկերությունների բջջային կայաններ,
10։30–16:30 Լիճք, Վերին Գետաշեն բնակավայրերն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00–14:00 Մարտունի համայնք՝ Զորավար Անդրանիկի փողոց, Գեղհովիտ բնակավայրն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-14:00 Աշոցքի տարածաշրջան՝ Բավրա գյուղի արևմտյան մաս, Արթիկի տարածաշրջան՝ Լեռնակերտ գյուղի 1-5 փողոցներ,
11:00-17:00 Անիի տարածաշրջան՝ Իսահակյան գյուղի 1, 4, 5, 6 փողոցներ, Ախուրյանի տարածաշրջան` Արևիկ, Այգաբաց գյուղեր, Ախուրյան գյուղի կենտրոնական մաս, Ախուրյանի համայնքապետարանի շենք, թիվ 1 և 2 դպրոցներ, քոլեջ, մանկապարտեզներ, ԱԱԾ Ախուրյանի բաժին և հարակից տարածքներ,

Адреса сегодняшних отключений электричества
ЗАО "Электрические сети Армении" предупреждает, что в связи с проведением плановых ремонтных работы, 13 октября текущего года будет прекращено электроснабжение следующих адресов:
10:00-16:00 улицы Ростомяна, Джанибекяна, Башинджагяна, частные дома улиц Вегнера и Себастия, а также прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); здание административного округа Малатия-Себастия;
11:00-16:00 частные дома 6-27, 21 на 1-ой улице, 1-32 на 9-ой улице, 1-8 на 18-ой улице, 1-15 на 20-ой улице Нубарашена;
11:00-17:00 детский сад N97, жилые дома 23а, 25, 25а, 26, 27, 27а,28, 29, 30 на улице Манандяна, 36, 38, 40, 42, 44 на улице Чехова, частные дома переулка Манандяна и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); жилой дом 46/81 на улице Таиров, частные дома 1-369 в кв. “Норагюх”, частные дома “Аветисян”, гостиничный комплекс ‘Двин”, центральный стадион “Раздан”, абоненты-жильцы жилых домов 64, 82-84 на улице Арами и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); жилые дома 10, 12, 45/2, 47 на улице Амбардзумяна, частные дома 37-67 на улице Амбардзумяна; жилые дома 4, 6 на 19-ой улице Арабкира, 1, 2 на 21-ой улице, частный дом 2А на 17-ой улице, жилой дом 147/1 на улице Г.Кочара, частные дома 1-19 на улице Рига, жилые дома 5/2, 7, 7/1, 7А на улице Сундукяна, жилые дома 8, 10 и собственные дома 4/50–6/58 на улице Гр.Кочара, жилой дом 27 на улице Гюльбекяна, частный дом 16 на 43-ей улице Арабкира; частные дома 16-41/5, 23, 35 на улице Г.Мурадяна, жилые дома 51, 190 и частные дома 45-184 на улице Антараин, жилые дома 72, 92, 92/1 и частные дома 74-86 на улице Сармени; частные дома 27/7-27/84 на улице Рубинянца; жилые дома 38 на улице Нарекаци, 72 на улице Бабаджаняна, ООО “Лианна Саакян”, “Кнарик Овсепян”, здание Дома Культуры Авана, ООО “Фитнес Аван”, компания “Виваселл-МТС” и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в Аване;
11։00-17։00 села Амберд, Лернамердз, Агавнатун, Цахкаландж;
10։00-12։00 частично село Овташат;
10։00-13։00 частично села Аргаванд, Геганист, Гетап, Айанист; село Геташен;
10։00-14։00 частично села Суренаван и Таперакан;
10։30-16։00 частично улицы Мамиконяна, Нерсисяна и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в городе Арташат;
13։00-16։00 частично села Хачпар и Гукасаван; село Даракерт;
10։00-16։00 частично село Хндзорут;
10։30-16։30 частные дома Дзорахбюра и Джврежа; село Дзорахбюр; воинская часть, станции компаний “Виваселл-МТС”, “Юком”, тепличные хозяйства, компания ‘Г.Торгомян”;
12։30-16։30 села Гегашен, Зовк; компания “Котайки Чаншин” и прилегающие территории;
10:00-13:00 село Сарухан, сельский муниципалитет и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), насосная станция, расположенная у старого клуба, картофельный склад и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), школа N3, станции компаний “Телеком Армения”, “Виваселл-МТС”;
11։00–14:00 улица Зоравара Андраника в общине Мартуни; населенный пункт Геговита полностью и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
10:00-14:00 западная часть села Бавра в Ашоцком регионе; улицы 1-5 села Лернакерт в Артикском регионе;
11:00-17:00 улицы 1, 4-6 села Исаакян в Анийском регионе; села Аревик, Айгабац в Ахурянском регионе; центральная часть села Ахурян, здание общинного муниципалитета Ахуряна, здания школ NN1, 2, колледж, детский сад, Ахурянское отделение СНБ и прилегающие территории;