Սեպտեմբերի 28-ին ադրբեջանական սադրանքի հետևանքով զոհված զինծառայողներն են՝ Նահապետ Մարգարյանը, Հովհաննես Սուքիասյանը և Էդվարդ Հովհաննիսյանը
Աջակցիր «Ա1+»-ինՍեպտեմբերի 28-ին ադրբեջանական սադրանքի հետևանքով Հայրենիքի պաշտպանության ընթացքում զոհված զինծառայողներն են՝
փոխգնդապետ Նահապետ Նվերի Մարգարյանը, սերժանտ Հովհաննես Փայլակի Սուքիասյանը և շարքային Էդվարդ Հայկի Հովհաննիսյանը: Հայտնում է ՊՆ-ն։
Հայաստանի Հանրապետության պաշտպանության նախարարությունը կիսում է կորստյան ծանր վիշտը և զորակցություն հայտնում զոհված զինծառայողների ընտանիքի անդամներին, հարազատներին և ծառայակիցներին:

զոհված զինծառայողներ
В результате азербайджанской провокации 28 сентября погибли военнослужащие Наапет Маргарян, Ованес Сукиасян и Эдуард Ованнисян
Министерство обороны Армении обнародовало имена 3 военнослужащих, погибших 28 сентября при обороне Родины в результате азербайджанской провокации.
Погибшие военнослужащие - подполковник Наапет Нверович Маргарян, сержант Ованес Пайлакович Сукиасян и рядовой Эдуард Айкович Ованнисян.
«Министерство обороны Армении разделяет тяжелую горечь утраты и выражает соболезнования членам семей, родным и сослуживцам погибших военнослужащих», - говорится в сообщении МО.