Արմեն Սարգսյանը հանդիպել է Վազգեն Մանուկյանի, Վանեցյանի, Վահրամ Բաղդասարյանի և Արծվիկ Մինասյանի հետ (տեսանյութ)
Հանրապետության նախագահ Արմեն Սարգսյանն այսօր հանդիպել է Հայրենիքի փրկության շարժման ղեկավարների՝ Շարժման կողմից վարչապետի միասնական թեկնածու Վազգեն Մանուկյանի, Արթուր Վանեցյանի, Վահրամ Բաղդասարյանի և Արծվիկ Մինասյանի հետ:
Հանդիպման ընթացքում մտքեր են փոխանակվել երկրում ստեղծված ճգնաժամային իրավիճակի շուրջ: Քննարկվել են լարվածության թուլացման և իրավիճակի խաղաղ հանգուցալուծման ուղիներին վերաբերող հարցեր:
Ընդդիմադիր ուժերի ներկայացուցիչները Հանրապետության նախագահին են ներկայացրել իրենց մոտեցումներն ու տեսակետները:

Армен Саркисян встретился с Вазгеном Манукяном, Ванецяном, Ваграмом Багдасаряном и Арцвиком Минасяном (видео)
Президент Армении Армен Саркисян 26 февраля встретился с лидерами Движения за спасение отечества - кандидатом от движения в премьер-министры Вазгеном Манукяном, а также с Артуром Ванецяном, Ваграмом Багдасаряном и Арцвиком Минасяном.
В ходе встречи стороны обменялись мнениями о сложившейся в стране кризисной ситуации. Были обсуждены вопросы, связанные с разрядкой напряженности и поиском мирного разрешения ситуации.