«Փորձ է արվում մեզ պիտակավորել՝ որոշ ուժերի կամ անձանց հետ կապելով».«Ոչ» ճակատի ներկայացուցիչ (տեսանյութ)
«Ոչ»-ի քարոզչական խմբի անդամ Գոհար Մելոյանը «Ա1+»-ի հետ զրույցում ներկայացնում է՝ ինչու են ԿԸՀ-ում գրանցվել քարոզչության կողմ:
Նա պնդում է՝ իրենց նպատակն է վերահսկել հանրաքվեի գործընթացը, քանի որ քաղաքական ուժերը չգրանցվեցին: Արդյո՞ք այս պայքարը ի պաշտպանություն ՍԴ գործող կազմի է, թե՞․․․
Պառլամենտարիզմի զարգացման միջազգային կենտրոնի գործադիր տնօրեն Գոհար Մելոյանը վստահեցնում է՝ հանուն անհատների չէ։ Նա նաեւ ընդգծում է՝ իրենց պիտակավորում են՝ որոշ ուժերի կամ անձանց հետ կապելով։

«Делается попытка клеймить нас, связывая с некоторыми силами или лицами»: представитель фронта «Нет» (видео)
Член агитационной группы «Нет» Гоар Мелоян в беседе с «А1+» представляет, почему в ЦИК-е зарегистрирована сторона агитации.
Она утверждает: их цель контролировать процесс референдума, поскольку политические силы не были зарегистрированы. Является ли это борьбой в защиту действующего состава КС или?...
Директор Международного центра развития парламентаризма Гоар Мелоян заверяет: это не ради личностей. Она также подчеркивает: их клеймят, связывая с определенными силами или лицами.
Как будет проходить агитационная кампания «Нет». Гоар Мелоян говорит: пока нет конкретизации.
Но у нее есть личное решение: она не будет участвовать в конституционном референдуме в качестве избирателя.