Արկադի Անդրեասյանի կարծիքով հայկական ֆուտբոլում շատացել են տարաձայնությունները․ Արկադի Անդրեասյան (տեսանյութ)
«Արարատ-73»-ի լեգենդար ֆուտբոլիստ Արկադի Անդրեասյանի կարծիքով հայկական ֆուտբոլում շատացել են տարաձայնությունները։
«Առաջին խմբում ավելացել են թիմերի քանակը, սակայն չգիտենք ինչ է կատարվում այնտեղ։ Մասնավորապես՝ խոսում են անգամ պայմանավորված խաղերի մասին։ Մրցավարները դեռ լավ չեն կատարում իրենց պարտականությունները, ինչի պատճառով շատ են «ղալմաղալները»։ Ասում են, որ ֆուտբոլը դեռ ղեկավարում են Հայաստանի ֆուտբոլի ֆեդերացիայի նախկին ղեկավարները», - «Ա1+»-ի թղթակցի հետ հարցազրույցում ասաց անվանի մարզիկը։
Արկադի Անդրեասյանը միաժամանակ անդրադարձավ մեր ֆուտբոլի գլխավոր թերություններին և նշեց, թե ինչպես պետք է շտկել դրանք։

В армянском футболе много “скандалов”: Аркадий Андреасян (видео)
Поддержи А1+!По мнению легендарного футболиста “Арарата-73” Аркадия Андреасян, в армянском футболе стало больше разногласий.
“В первой группе увеличилось количество команд, однако мы не знаем, что там происходит. В частности, говорят даже о договорных матчах. Судьи пока не выполняют свои обязанности хорошо, из-за чего много “скандалов”. Говорят, что футболом пока еще управляют бывшие руководители Футбольной федерации Армении”, - в интервью с корреспондентом “А1+” сказал именитый спортсмен.
Аркадий Андреасян в частности обратился к главным недостаткам нашего футбола и указал, как их нужно исправлять.