Փաշինյանը ներկա է գտնվել երաժշտական փառատոնի բացմանը (տեսանյութ)
Աջակցիր «Ա1+»-ինՎարչապետը մասնակցել է Եվրասիական միջկառավարական խորհրդի նիստի շրջանակում նախատեսված մշակութային ծրագրին
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանն աշխատանքային այցով գտնվում է Ղրղզստանում՝ Իսիլ Կուլի շրջանի Չոլպոն-Ատա քաղաքում։
Հայաստանի վարչապետը մասնակցել է Եվրասիական միջկառավարական խորհրդի նիստից հետո նախատեսված մշակութային ծրագրին։
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը ԵԱՏՄ անդամ պետությունների կառավարություների ղեկավարների եւ ԵԱՏՀ նախագահի հետ միասին ներկա է գտնվել «Tengri 2019» ամենամյա միջազգային երաժշտական փառատոնի բացմանը։
ՀՀ վարչապետի աշխատանքային այցը Ղրղզստանի Հանրապետություն ավարտվել է։ Այսօր Նիկոլ Փաշինյանը և նրա գլխավորած պատվիրակությունը կվերադառնան Երևան։

Пашинян присутствовал на открытии музыкального фестиваля (видео)
Премьер-министр принял участие в культурной программе, предусмотренной в рамках заседания Евразийского межправительственного совета
Премьер-министр Армении Никол Пашинян находится с рабочим визитом в Кыргызстане – в городе Чолпон-Ата Иссык-кульского района.
Премьер-министр Армении принял участие в культурной программе, предусмотренной после заседания Евразийского межпарламентского совета.
Премьер-министр Никол Пашинян совместно с главами правительств государств-членов ЕЭАС и председателем ЕЭАС присутствовал на открытии ежегодного международного музыкального фестиваля «Tengri 2019».
Рабочий визит премьер-министра РА в Республику Кыргызстан завершился. Сегодня Никол Пашинян и возглавляемая им делегация возвратятся в Ереван.