Untitled collage (2)
Այսօր «Միկա» մարզադաշտում կայացել է ֆուտբոլի Հայաստանի առաջնության առաջինխմբի առաջին տուրի «Լոկոմոտիվ-ԲԿՄԱ» հանդիպումը, որն անդրանիկն էր պաշտպանության նախարարության ֆուտբոլային ակումբի համար։
Չնայած 2։1 հաշվով կրած պարտությանը, բանակայինները փայլուն խաղ են ցուցադրել, ապացուցելով, որ իրական պայքար են ծավալելու առաջատարության համար։
Հաջողություն ենք մաղթում «ԲԿՄԱ»-ին և համոզմունք հայտնում, որ ՀՀ պաշտպանության նախարարությունը ներկայացնող և բոլորովին վերջերս կազմավորված ֆուտբոլային թիմն առաջիկայում բազմաթիվ հաղթանակներ կտոնի՝ բարձր պահելով Հայաստանի Հանրապետության զինված ուժերի պատիվը։

Untitled collage (2)
Сегодня на стадионе «Мика» состоялся матч первого тура первой группы чемпионата Армении по футболу «Локомотив-ЦСКА», который был первым для футбольного клуба Министерства обороны.
Несмотря на поражение со счетом 2:1 армейцы продемонстрировали блестящую игру, доказав, что развернут реальную борьбу за лидерство.
Желаем успеха «ЦСКА» и выражаем убеждение, что футбольная команда, представляющая министерство обороны и сформированная совсем недавно, отпразднует множество побед, высоко удерживая честь вооруженных сил Республики Армения.