Մեկնարկել է Երևան-Սևան-Իջևան-հայ-ադրբեջանական սահման ճանապարհի նորոգումը
Մեկնարկել են Մ4 Երևան-Սևան-Իջևան-հայ-ադրբեջանական սահման միջպետական նշանակության ավտոճանապարհի կմ118+300-կմ129+100 հատվածի միջին նորոգման աշխատանքները:
Աշխատանքներն  իրականացվում են «ԱԱԲ պռոեկտ» ՍՊ  ընկերության կողմից: Միջին նորոգման աշխատանքների շրջանակներում կատարվում են հին ասֆալտբետոնե ծածկի ֆրեզավորում, փոսային նորոգում, հարթեցում և մանրահատիկ ասֆալտբետոնե ծածկի տեղադրում:
Անվտանգ եթևեկություն ապահովելու նպատակով նշված նորոգման ճանապարհահատվածը կահավորվել է համապատասխան ճանապարհային նշաններով:
Պատճառվող անհարմարության համար հայցում ենք վարորդների ներողամտությունը և հորդորում ենք պահպանել երթևեկության կանոնները:

Начались работы по среднему ремонту участка автодороги межгосударственного значения Ереван – Севан – Иджеван - армяно-азербайджанская граница. Как сообщили «Арм
Поддержи А1+!Начались работы по среднему ремонту участка автодороги межгосударственного значения Ереван – Севан – Иджеван - армяно-азербайджанская граница. Работы осуществляет ООО “ААБ проект”.
В рамках работ по среднему ремонту осуществляется фрезерование старого асфальтобетонного покрытия, ремонт ям, выравнивание и укладка мелкозернистого асфальтобетонного покрытия.
“Для обеспечения безопасного движения указанный ремонтный участок дороги будет оборудован соответствующими дорожными знаками. Мы приносим извинения водителям за причиненные неудобства и призываем соблюдать правила дорожного движения”, - говорится в сообщении министерства.