16-ամյա պատանուն անգիտակից վիճակում տեղափոխել են հիվանդանոց
Համացանցում տեղեկատվություն էր տարածվել, որ պատանու են ծեծել, նա անգիտակից վիճակում տեղափոխվել է հիվանդանոց։
Պատանու ծեծի մասին ահազանգը ՀՀ ոստիկանությունը ստացել է: Ոստիկանության լրատվության վարչության պետ Աշոտ Ահարոնյանը «Ա1+»-ին ասաց, որ համապատասխան գործողություններ են իրականացվում:
Չեխովի փողոցում 16-ամյա պատանի են ծեծել, նրան անգիտակից վիճակում շտապօգնության մեքենայով տեղափոխել են Սուրբ Աստվածամայր ԲԿ:
Բժշկական կենտրոնի մամուլի խոսնակ Գեւորգ Դերձյանը  «Ա1+»-ի հետ զրույցում հաստատեց, որ պատանին իրենց մոտ է:

16-летнего юношу перевезли в больницу в бессознательном состоянии
Поддержи А1+!В интернете распространена информация о том, что парня избили, его в бессознательном состоянии переместили в больницу.
Полиция получила тревожный звонок об избиении юноши. Начальник информационного управления полиции Ашот Ааронян сказал “А1+”, что проводятся соответствующие действия.
В школе имени Чехова 16-летнего юношу избили, его в бессознательном состоянии на карете скорой помощи перевезли в МЦ Святой Богородицы.
Пресс-секретарь из медицинского центра Геворг Дердзян в беседе с “А1+” подтвердил, что юноша у них.
“В настоящее время юноша находится в сознательном состоянии и проходит обследование”, - отметил пресс-секретарь.