Թող 2024-ը լինի կայունության, խաղաղության և ձեռքբերումների տարի. ՀՀ ԱԳ նախարարի շնորհավորական ուղերձը
Աջակցիր «Ա1+»-ինՀայաստանի Հանրապետության արտաքին գործերի նախարար Արարատ Միրզոյանը «X»-ի իր միկրոբլոգում շնորհավորական ուղերձ է հղել Ամանորի և Սուրբ Ծնունդի առթիվ։
«2023 թվականը դժվար տարի էր Հայաստանի, հայ ժողովրդի, այդ թվում ՝ Լեռնային Ղարաբաղի, և ամբողջ աշխարհի մարդկանց համար՝ հաշվի առնելով հակամարտությունները, աննախադեպ մարտահրավերները՝ չնայած դրանց կանխմանն ուղղված ջանքերին:
Թող 2024 թվականը լինի կայունության, խաղաղության և ձեռքբերումների տարի մեր ընտանիքների համար: Հաջող տարի լինի նրանց համար, ովքեր ձգտում են ավելի լավ ապագայի»,- գրել է Միրզոյանը։

Пусть 2024 год станет годом стабильности, мира и достижений: Поздравление главы МИД РА
Министр иностранных дел Республики Армения Арарат Мирзоян в своем микроблоге "Х" направил поздравительное послание по случаю Нового года и Рождества.
"2023 год был трудным годом для Армении, армянского народа, в том числе Нагорного Карабаха, и народов всего мира, учитывая конфликты, беспрецедентные вызовы — несмотря на усилия по их предотвращению.
Пусть 2024 год станет годом стабильности, мира и достижений для наших семей. Пусть это будет успешный год для тех, кто стремится к лучшему будущему", - как передает Арменпресс, написал Арарат Мирзоян.