ԼՂ-ում մնացել են պաշտոնատար անձինք, մարդկանց հոսքը հիմնականում դադարել է․ Նազելի Բաղդասարյան (տեսանյութ)
Աջակցիր «Ա1+»-ինԼեռնային Ղարաբաղից Հայաստան հոկտեմբերի 2-ի դրությամբ տեղափոխվել է բռնի տեղահանված 100 հազար 520 անձ: «Հումանիտար կենտրոն»-ում կայացած ասուլիսում այս մասին հայտնեց Հայաստանի վարչապետի մամուլի քարտուղար Նազելի Բաղդասարյանը:
« Նախորդ օրվանից ցուցանիշը գրեթե չի փոխվել և սա նշանակում է, որ մարդկանց հոսքը հիմնականում դադարել է և Լեռնային Ղարաբաղում մնացել են պաշտոնատար անձինք և բնակչության որոշ զանգված։ Հակարիի կամուրջը հատել է 21 հազար 107 տրանսպորտային միջոց»,-ասաց Բաղդասարյանը:

В НК остались должностные лица, поток людей в основном прекратился: Назели Багдасарян (видео)
Поддержи А1+!По состоянию на 2 октября из Нагорного Карабаха в Армению переехали 100 520 вынужденных переселенцев. Об этом сообщила пресс-секретарь премьер-министра Армении Назели Багдасарян на пресс-конференции, состоявшейся в гуманитарном центре.
«Со вчерашнего дня показатель почти не изменился, а это означает, что поток людей в основном прекратился, должностные лица и некоторая часть населения остались в Нагорном Карабахе. По мосту Хакари проехало 21 107 транспортных средств», - сказала Багдасарян.