Հայաստանում եւ արտերկրում ապրող մեր բազմաթիվ հայրենակիցներ նվիրատվություններ կատարելու ցանկություն են հայտնել․ Ֆիննախ
Աջակցիր «Ա1+»-ինՍտեղծված ճգնաժամային իրավիճակով պայմանավորված՝ Հայաստանում եւ արտերկրում ապրող մեր բազմաթիվ հայրենակիցներ եւ կազմակերպություններ Լեռնային Ղարաբաղից Հայաստանի Հանրապտություն բռնի տեղահանված անձանց առաջնային կարիքների ապահովմանն ուղղված օժանդակություններ եւ նվիրատվություններ կատարելու ցանկություն են հայտնել:
Նվիրատվություններն ընդունելու եւ տեղահանված անձանց սոցիալ-տնտեսական կարիքներին ուղղելու նպատակով ՀՀ ֆինանսների նախարարությունում բացվել է գանձապետական հաշիվ:
Դրամային բանկային փոխանցումները կարող եք ուղղել ՀՀ ֆինանսների նախարարության 900005002762 գանձապետական հաշվին, իսկ քարտային փոխանցումները կատարել առցանց (ցանկացած արժույթով)՝ e-paymants համակարգով հետեւյալ հղումով՝ https://e-payments.am/hy/state-duties/step3/service=5425/:

Многие наши соотечественники, проживающие в Армении и за рубежом, выразили желание совершить пожертвования: Минфин
Поддержи А1+!В министерстве финансов Армении открыт казначейский счет для пожертвований вынужденным переселенцам из Нагорного Карабаха.
Отмечается, что в связи со сложившейся кризисной ситуацией проживающие в Армении и за рубежом многие соотечественники и организации выразили желание оказать помощь и пожертвования, направленные на обеспечение первоочередных потребностей вынужденных переселенцев из Нагорного Карабаха в Республику Армения.
В министерстве финансов открыт казначейский счет для приема пожертвований и направления их на социально-экономические нужды вынужденных переселенцев.
Банковские переводы в армянском драме можно осуществить на казначейский счет министерства финансов - 900005002762, а переводы на карты в режиме онлайн (в любой валюте) с использованием системы электронных платежей (e-paymants) по следующей ссылке.