Ucom-ում գործում է Apple խելացի ժամացույցեր և AirPods անլար ականջակալների վաճառք՝ ապառիկի հատուկ պայմաններով
Որպես Apple ընկերության պաշտոնական վերավաճառողը Հայաստանում Ucom-ն իր հաճախորդներին հնարավորություն է ընձեռել ձեռք բերել մի շարք Apple խելացի ժամացույցեր և AirPods անլար ականջակալեր՝ ապառիկի հատուկ պայմաններով։
Ucom հատուկ ապառիկի հնարավորությունը գործում է մինչև հուլիսի 2-ը, մինչև 36 ամիս մարման ժամկետով` սկսած 0% կանխավճարից, 0% տարեկան տոկոսադրույքից և 0% սպասարկման վճարից առաջին 12 ամսվա համար:
«Ucom-ի ոչ միայն կորպորատիվ, այլև անհատ բաժանորդները մշտապես հնարավորություն ունեն ձեռք բերելու Apple ընկերության կողմից արտադրվող ապրանքատեսակների նորագույն մոդելները թե՛ Ucom-ի սպասարկման կենտրոններում, և թե՛ առցանց», - նշել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Ինչպես և սովորական սպասարկման սրահ այցելելիս, այնպես էլ Ucom-ի ինտերնետ-խանութում ապառիկի դիմել կարող են 21-60 տարեկան ՀՀ քաղաքացիները։ Առցանց ապառիկը ձևակերպելուց առաջ իրականացվում է առցանց հարցում, կատարվում է անձնական տվյալների նույնականացում, ինչից հետո բանկային համակարգը վայրկյանների ընթացքում հաստատում կամ մերժում է վարկի տրամադրումը։
Հավելենք, որ առցանց ապառիկը ձևակերպվում է «Յունիբանկ» ԲԲԸ կողմից, ընդ որում՝ նույն պայմաններով, որոնք գործում են նաև Ucom վաճառքի և սպասարկման կենտրոն այցելելու դեպքում։

Ucom продаёт смарт-часы Apple и AirPods со специальными кредитными условиями
Являясь официальным реселлером компании Apple в Армении, Ucom предоставила своим клиентам возможность приобрести ряд смарт-часов Apple и беспроводных наушников AirPods со специальными кредитными условиями.
Специальная рассрочка Ucom действует до 2 июля со сроками погашения до 36 месяцев, начиная с 0% первоначального взноса, 0% годовых и 0% платы за обслуживание в течение первых 12 месяцев.
«Не только корпоративные, но и индивидуальные абоненты Ucom всегда имеют возможность приобрести новейшие модели продукции компании Apple как в центрах обслуживания Ucom, так и онлайн», - сказал генеральный директор Ucom Ральф Йирикян.
Граждане РА в возрасте от 21 до 60 лет могут оформить кредитную карту в интернет-магазине Ucom, а также при посещении обычного зала обслуживания. Перед оформлением онлайн-кредита проводится онлайн-запрос, идентифицируются личные данные, после чего банковская система одобряет или отклоняет кредит в течение нескольких секунд.
Онлайн-рассрочка оформляется ОАО «Юнибанк» и на тех же условиях, что и при посещении центра продаж и обслуживания Ucom.