Այսօրվա հոսանքազրկման հասցեները
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 8-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Արղության փ. 10/6, 20/1 շենքեր և 12-34 առանձնատներ, Մամիկոնյանց 1-ին նրբ. 6/2 առանձնատուն, Բաղրամյան պող. 40 շենք, Դավթաշեն թաղ. 2, 3, 4 փողոցներ, Նոր Նորք 6-րդ զանգ.՝ Շոպրոնի 4-րդ նրբ. 4, 6, 8 շենքեր, թիվ 163 դպրոց, թիվ 236 մսուր-մանկապարտեզ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ներքին Շենգավիթ 3, 4, 5, 6, 9, 10 փողոցների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Բայրոնի փ. 8, 10, 12 շենքեր, Մոսկովյան փ. 21, 23, 25, 27 շենքեր, Տերյան փ. 71, 83 շենքեր, Ագաթանգեղոսի փ. 29, 29/1 շենքեր, Տիգրան Մեծի պող. 6-12 շենքեր, Ադամյան փ. 8-24 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորք Մարաշ՝ Գ․ Հովսեփյան փողոց 22/33 առանձնատուն և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
Կոտայքի մարզի`
11:00-16:00 Ջրվեժի Բագրևանդ թաղամասը մասնակի, Ջրվեժ գյուղը մասնակի, Առինջ գյուղ մասնակի,
11։00-14։00 Անտառամեջ, Ձորավանք, Դպրաբակ, Այգուտ, Կալավան և Բարեպատ գյուղեր,
12։00-15:50 Վարդենիս համայնք՝ Երևանյան, Կոմիտասի, Մռավյան, Աճառյան, Բաղրամյան, Վ․Մամիկոնյան, Շահումյան փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «ՎՏԲ-Հայաստան բանկ», «ԱԿԲԱ բանկ», «Վրեժ Ավետիսյան» ԱՁ, հակահետախուզություն, «Իրինա-Ինեսա» գազալցակայան և «Վիվա-ՄՏՍ» «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային կայաններ,

ЗАО "Электрические сети Армении" предупреждает, что в связи с проведением плановых ремонтных работы, 8 февраля текущего года будет прекращено электроснабжение следующих адресов:
10:00-16:00 жилые дома 10/6, 20/1 и частные дома 12-34 на улице Аргутяна, частный дом 6/2 на 1-ом переулке Мамиконянца, жилой дом 40 на пр. Баграмяна, улицы 2, 3, 4 в кв. “Давташен”; жилые дома 4, 6, 8 на 4-ом переулке Шопрона, школа N163, ясли-детский сад N236 и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в 6-ом Норкском массиве;
11:00-17:00 жилые дома 8, 10, 12 на улице Байрона, 21, 23, 25, 27 на улице Московяна, 71, 83 на улице Теряна, 29, 29/1 на улице Агатангехоса, жилые дома 6-12 на пр. Тиграна Меца, частные дома 8-24 на улице Адамяна и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); частный дом 22/33 на улице Г.Овсепяна и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в Норк Мараше;
11:00-16:00 частично квартал “Багреванд” в Джрвеже, частично село Джрвеж; частично село Ариндж;
11։00-14։00 села Антарамеч, Дзораванк, Дпрабак, Айгут, Калава, Барепат;
12։00-15:50 улицы Ереванян, Комитаса, Мравяна, Ачаряна, Баграмяна, В.Мамиконяна, Шаумяна и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); компании “ВТБ-Армения банк”, “АКБА банк”, ЧП “Вреж Аветисян”, контрразведка, газозаправочная станция “Ирина-Инесса”, станции копаний “Виваселл-МТС”, “Юком” в общине Варденис;