Լույս չեն ունենա նշված հասցեներում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ դեկտեմբերի 21-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Ամիրյան փ. 2, 4 շենքեր, Բուզանդի փ. 6-45 առանձնատներ, Կողբացի փ. 18-45 առանձնատներ, Պուշկինի փ. 58-72 շենքեր, Սարյան փ. 7-17 շենքեր, Չարենցի փ. 8, 25 շենքեր, Հերացի փ. 2ա շենքի բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Էմինի փ. 5, 6, 7, 16 շենքեր և 1ա-21 առանձնատներ, Խաչատրյան փ. 3 շենք, Քեռու փ. 77-99 առանձնատներ, Աճառյան փ. 37/7, 39/8,47/18 առանձնատներ, Շարուրի փ․ 26, 28բ շենքեր, Ներքին Չարբախ 3, 4, 5, 10 փողոցների առանձնատներ, Նորքին Չարբախ 5-րդ փողոցի 1-ին նրբանցքի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
11:00-13:00 Ամբերդ, Աղավնատուն և Լեռնամերձ գյուղեր,
11:00-17:00 Վանանդ և Կողբավան գյուղեր,
10։00-12։00 Չարենցավան համայնք՝ 4-րդ թաղ. 4, 7-10, 10ա, 13-24 շենքեր, թիվ 4 դպրոց, Ավտոկայան, Դատարան, Կուլտուրայի տուն, «ԱԿԲԱ բանկ» ընկերության «Չարենցավան» մասնաճյուղ, «Մուշ» ռեստորան և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։30-16։00 Սոլակ գյուղ մասնակի, «Արփինե սոլար» արևային կայան, «Տելեկոմ Արմենիա» ընկերության բջջային կայան և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-16:00 Պռոշյան գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Զին/մաս, «Եթեր» խմբագրություն, «Սև Քար» իջևանատուն, սեփականատերեր՝ «Կ․ Սարդարյան», «Արթուր Տոնոյան», «Ա․ Հակոբյան», «Մ․ Հանոյան», «Ա․ Աղաբեկյան», «Ա․ Ղուկասյան», «Հ․ Հարությունյան», «Գ․ Գրիգորյան», Հուշարձան թաղամաս, Նոր թաղամաս, Վերին թաղ, Արևմտյան թաղամաս, Վերին թաղ 2 հասցե,
11։00-17։00 Աբովյան քաղաք՝ 2, 3, 6, 7, 8 միկրոշրջաններ մասնակի, Էլլար թաղամաս մասնակի, Ջրվեժի և Ձորաղբյուրի ամառանոցներ մասնակի, Ջրվեժ՝ Մայակ և Բանավան թաղամասեր, Առինջ գյուղ, Կոտայք, Կաթնաղբյուր և Էլլար գյուղեր մասնակի,
11:00-12:00 Գավառ քաղաք՝ Ազատության փողոցի վերին մասի բնակելի շենքեր և բնակիչ-բաժանորդներ, թիվ 9 դպրոց, «Քաղառի պահեստներ» կոչվող տարածքի բնակիչ-բաժանորդներ, «Յունիբանկ» ընկերության «Գավառ» մասնաճյուղ և հարակից բնակիչ-բաժանորդներ, «Դոմիկներ» կոչվող տարածքի բնակիչ-բաժանորդներ, Գավառի օժանդակ դպրոց և հարակից բնակիչ-բաժանորդներ, «Գավառի ակադեմիկոս Ա․Թամամշևի անվան պետական գյուղատնտեսական քոլեջ» ՊՈԱԿ, «Սովխոզի մուտք» կոչվող տարածքի բնակիչ-բաժանորդներ,
15:00-16:00 Գավառ քաղաք՝ Միքայելյան փողոցի բնակիչ բաժանորդներ, «Ամեն ինչ տան համար» խանութ-սրահ և հարակից բնակիչ-բաժանորդներ, Ազատության փողոց մասնակի, Միքայելյան փողոցի փակուղի, Միքայելյան 2-րդ նրբանցքի «Փեփոյի ձոր» կոչվող տարածքի բնակիչ-բաժանորդներ, դատախազության շենք, Գավառի պետական համալսարան, «Գավառի բժշկական կենտրոն» ՓԲԸ և հարակից բնակիչ-բաժանորդներ, Ազատության փողոցի «Գավառ» գազալցակայան և Օգոստոսի 23 փողոցի բնակիչ-բաժանորդներ,
13:00-16:00 Անիի տարածաշրջան՝ Գուսանագյուղ, Շիրակավան, Լուսաղբյուր, Աղին, Իսահակյան, Սարակապ, Ջրափի գյուղեր և Նորաբերի գազալցակայան:

По указанным адресам не будет электричества
ЗАО "Электрические сети Армении" предупреждает, что в связи с проведением плановых ремонтных работы, 21 декабря текущего года будет прекращено электроснабжение следующих адресов:
10:00-16:00 жилые дома 2, 4 на улице Амиряна, частные дома 6-45 на улице Бюзанда. частные дома 18-45 на улице Кохбаци, жилые дома 58-72 на улице Пушкина, жилые дома 7-17 на улице Саряна, 8, 25 на улице Чаренца, абоненты-жильцы жилого дома 2а на улице Гераци и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); жилые дома 5, 6, 7, 16 и частные дома 1а-21 на улице Эмина, жилой дом 3 на улице Хачатряна, частные дома 77-99 на улице Кери, частные дома 37/7, 39/8,47/18 на улице Ачаряна, жилые дома 26, 28б на улице Шарури, частные дома 3, 4, 5, 10 на улице Неркин Чарбаха, частные дома на 1-ом переулке 5-ой улицы Неркин Чарбаха и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
11:00-13:00 села Амберд, Агавнатун, Лернамердз;
11:00-17:00 села Вананд и Кохбаван;
10։00-12։00 жилые дома 4, 7-10, 10а, 13-24 в 4-ом квартале, школа N4, автостанция, Суд, Дом культуры, филиал ‘Чаренцаван” компании ''АКБА банк", ресторан "Муш" и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в общине Чаренцаван;
10։30-16։00 частично село Солак; солнечная станция “Арпине солар”, станция компании “Телеком Армения” и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
11:00-16:00 частично село Прошян и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), воинская часть, редакция “Етер”, гостевой дом “Сев Кар”, собственники “К.Сардарян”, “Артур Тоноян”, “А.Акобян”, “М.Ханоян”, “А.Агабекян”, “А.Гукасян”, “А.Арутюнян”, “Г.Григорян”, кварталы “Ушардзан”, “Нор”, “Верин Тах’, “Аревмтян”, “адрес: Верин таг 2;
11։00-17։00 частично микрорайоны 2, 3, 6, 7, 8, частично квартал ‘Эллар” в городе Абовян; частично частные дома Джрвежа и Дзорахбюра; квартал “Маяк”, ‘Банаван” в Джрвеже; село Ариндж, частично села Котайк, Катнахбюр, Эллар;
11:00-12:00 жилые дома начала улицы Азатутян и прилегающие абоненты-жильцы, школа N9, абоненты-жильцы территории под названием “Кахари пахестнер”, филиал “Гавар” компании “Юнибанк” и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), абоненты-жильцы территории под названием “Домикнер”, вспомогательная школа Гавара и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), ГНКО “Гаварский государственный сельскохозяйственный колледж имени академика А. Тамамшева”, абоненты-жильцы территории под названием “Совхози мутк” в городе Гавар;
15:00-16:00 абоненты-жильцы улицы Микаеляна, салон-магазин “Амен инч тан амар” и прилегающие абоненты-жильцы, частично улица Азатутяна, тупик улицы Микаеляна, абоненты-жильцы территории под названием “Пепои дзор” на 2-ом переулке Микаеляна, здание Прокуратуры, государственный университет Гавара, ЗАО ‘Медицинский центр Гавара” и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), газозаправочная станция на улице Азатутяна и абоненты-жильцы на улице Огостоси 23 в городе Гавар;
13:00-16:00 села Гусанагюх, Ширакаван, Лусахбюр, Агин, Исаакян, Саракап, Джрапи и газозаправочная станция Норабери в Анийском регионе.