Պլանային անջատումներ են սպասվում այս հասցեներում
Աջակցիր «Ա1+»-ին«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 16-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Նորք-Մարաշ՝ Արմենակյան փ. 61-65, 153, 202, 203 առանձնատներ, Գ․ Հովսեփյան փ. 2, 10, 8/8, 8/10 առանձնատներ, Նորքի Այգիներ փ. 135/6, 202, 222, 272/10, 243, 247 առանձնատներ, Նորքի 10 փողոց 9 առանձնատուն, Ռուսաստանի Դաշնության դեսպանատան մասնաշենք, Նորք-Մարաշ վարչական շրջանի շենք, Պետական Առողջապահական գործակալության շենք, թիվ 5 պոլիկլինիկա և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ֆուչիկի փ. 5/1 և Ֆուչիկի 1-ին նրբանցքի առանձնատներ, Աբելյան փ. 6/4 շենք, Անդրանիկի փ․ 52, 54, 56, 58, 60, 88, 90, 96, 98, 100, 102, 104 շենքեր և Րաֆֆու փ. 37, 39, 41, 43 շենքեր,
11:00-15:00 Մուշական գյուղ 5, 6, 7 փողոցներ,
11:00-17:00 Արհեստավորների փ. 5-118 առանձնատներ, Գրողների փ. 1, 3 առանձնատներ, Կորի փ. 12, 16 առանձնատներ, Մաշտոցի պող. 7, 9 շենքեր, Ամիրյան փ. 15 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Հակոբյան փ. 7, 9/1, 11 շենքեր, Քեռու փ. 45-99 շենքեր և 77-99առանձնատներ, Էմինի փ. 5, 6, 7, 16 շենքեր և 1Ա-21 առանձնատներ, Ազատության պող. 12/1, 12/2, 12/3, 12/4 շենքեր, Պռոշյան փ. 4-42 առանձնատներ, Ռուբինյանց փ. 12/1 և Պարույր Սևակի փ. 106 շենքեր, Գյուլբենկյան փ. 34 շենք, Կոմիտասի պող. 12, 12/1, 14 շենքեր, Մայիսի 9-ի փ․ 3, 5, 7, 9, 9/1 շենքեր, Ս․Զորավարի փ․ 40, 42, 48 շենքեր, Ս․Զորավարի փողոցի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Մերձավան գյուղ,
11։00-17։00 Ջրվեժի և Ձորաղբյուրի ամառանոցներ մասնակի, Կոտայք և Կաթնաղբյուր գյուղեր մասնակի, Կամարիս գյուղ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
14։00-16։00 Ջրվեժի և Ձորաղբյուրի ամառանոցներ մասնակի, Ձորաղբյուր և Ողջաբերդ գյուղեր մասնակի,
11:00-13:00 Գեղամասար, Ավազան, Արփունք, Փոքր Մասրիկ, Նորակերտ, Արեգունի, Դարանակ, Փամբակ և Ծափաթաղ գյուղեր, «Շիկավարս» ՍՊԸ, «Թուֆենկյան Հոսփիթալիթի» ՍՊԸ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Տելեկոմ Արմենիա», «Վիվա-ՄՏՍ» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային կայաններ,
12։00–13։00 Նորատուս գյուղն ամբողջությամբ, «Քարհանք» տարածքի բնակիչ-բաժանորդներ, թիվ 1, 2, 3 դպրոցներ և հարակից բնակիչ-բաժանորդներ, թիվ 2 մանկապարտեզ, «Անդ-Մարիամ» գազալցակայան, «Նորատուսի ՃՇՇ» ասֆալտ-գործարան, «Ատոմաշեն» ՍՊԸ, «Վերադարձ» հյուրանոցա-ռեստորանային համալիր և «Յուքոմ» ընկերության բջջային կայան,
14։00-16։00 Գավառ քաղաք՝ Արծրունի եղբայրներ փողոց, Բոշնաղյան փողոց (Թորսոյի թաղ), Կաբելագործների փողոցի առանձնատներ, Հ.Աբրահամյան փողոցի բնակիչ-բաժանորդներ, Գավառի գազալցակայան, Հացառատ գյուղի կինոթատրոն և ջրմուղ, Հացառատ թաղամաս մասնակի:

Запланированные отключения ожидаются по следующим адресам
Поддержи А1+!ЗАО "Электрические сети Армении" предупреждает, что в связи с проведением плановых ремонтных работы, 16 ноября текущего года будет прекращено электроснабжение следующих адресов:
10:00-16:00 частные дома 61-65, 153, 202, 20 на улице Арменакняна, 2, 10, 8/8, 8/10 на улице Г.Овсепяна, 135/6, 202, 222, 272/10, 243, 247 на улице Норки Айгинер, частный дом 9 на 10-ой улице Норка, здание посольства РФ в РА, здание административного округа Норк-Мараш, Здание Государственного агентства здравоохранения, поликлиника N5 и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в Норк-Мараше; частные дома 5/1 на улице Фучика и на 1-ом переулке Фучика, жилой дом 6/4 на улице Абеляна, жилые дома 52, 54, 56, 58, 60, 88, 90, 96, 98, 100, 102, 104 на улице Андраника, 37, 39, 41, 43 на улице Раффи;
11:00-15:00 улицы 5, 6, 7 села Мушакан;
11:00-17:00 частные дома 5-118 на улице Ареставорнери, 1, 3 на улице Грохнери, 12, 16 на улице Кори, жилые дома 7, 9 на пр. Маштоца, жилой дом 15 на улице Амиряна и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); жилые дома 7, 9/1, 11 на улице Акобяна, жилые дома 45-99 и частные дома 77-99 на улице Кери, жилые дома 5-7, 16 и частные дома 1А-21 на улице Эмина, жилые дома 12/1, 12/2, 12/3, 12/4 на пр. Азатутяна, частные дома 4-42 на улице Прошяна, 12/1 на улице Рубинянца, 106 на улице П.Севака, жилой дом 34 на улице Гюльбенкяна, жилые дома 12, 12/1, 14 на пр. Комитаса, жилые дома 3, 5, 7, 9, 9/1 на улице Маиси 9, жилые дома 40, 42, 48 на улице С.Зоравара, частные дома на улице С.Зоравара и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
11:00-17:00 село Мердзаван;
11։00-17։00 частично частные дома Джрвежа и Дзорахбюра; частично села Котайк, Катнахбюр, село Камарис и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
14։00-16։00 частично частные дома Джвежа и Дзорахбюра; частично села Дзорахбюр и Вохчаберд;
11:00-13:00 села Гегамасар, Авазан, Арпунк, Покр Масрик, Норакерт, Арегуни, Даранак, Памбак, Цапатах; ООО “Шикаварс”, “Туфенкян Оспиталити” и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), станции компаний ‘Телеком Армения”, “Виваселл-МТС”, “Юком”;
12։00–13։00 село Норатус полностью; абоненты-жильцы территории “Каранк”, здание школ N1, 2, 3 и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), детский сад N2, газозаправочная станция “Анд-Мария”, асфальтовый завод “Норатуси ЧШШ”, ООО “Атомашем”, гостинично-ресторанный комплекс ‘Верадардз”, станция оператора “Юком”;
14։00-16։00 улица Арцруни Ехбайрнер, улица Бошнагян (Торсои тах), частные дома улицы Кабелагорцнери, абоненты-жильцы улицы О.Абраамян, газозаправочная станция Гавара в городе Гавар; кинотеатр села Ацарат, “Джрмух” (водоканал); частично квартал “Ацарат”.