Լույս չի լինի հետևյալ հասցեներում
Աջակցիր «Ա1+»-ին«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հոկտեմբերի 28-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Աջափնյակ վարչական շրջան՝ զորամաս,
11:00-15:00 Տիգրան Մեծի պող. 34 շենք,
11:00-17:00 Տիգրան Մեծի պող. 41 շենք, Թբիլիսյան խճ․ 3, 3/14, 5, 5/1, 7 շենքեր և 7/4-79/2 առանձնատներ, Քանաքեռ ՀԷԿ թաղ. 5-30 առանձնատներ, Ղափանցյան փ. 11/11-213 առանձնատներ, Շրջանցիկ թունել փ. 7/13 առանձնատուն, Համբարձումյան փ. 10, 12, 45/2, 47 շենքեր և 37-67Ա առանձնատներ, Վերին Անտառային փ. 13/4, 17/1 շենքեր,
10:30-16:00 Արտաշատ քաղաք` Իսակովի, Օգոստոսի 23-ի փողոցներ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-15:00 Մրգանուշ գյուղ մասնակի,
10։00-13։00 Քաղսի գյուղ, «Բագռաֆ», «Գայանե Հովակիմյան», «Հրազդանի հաց», «Օրանժ գազ» ՍՊԸ-ներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-16:00 Չարենցավան քաղաք՝ 6-րդ թաղ. 1-4, 13-29 շենքեր, Քաղաքապետարան, Չարենցավանի ոստիկանության բաժին, քննչական, սոցիալական ապահովության պետական ծառայություն, թիվ 5 դպրոց, «Արդշինբանկ» և «Կոնվերսբանկ» ընկերություններ, Չարենցավանի թիվ 1 կապի բաժանմունք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մարմարիկ գյուղ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-13։00 Գառնի և Գողթ գյուղեր, Ջրվեժի և Ձորաղբյուրի ամառանոցներ,
11։00-17։00 Կաթնաղբյուր գյուղ, Ջրվեժի և Ձորաղբյուրի ամառանոցներ մասնակի, Կոտայք և Նոր Գյուղ գյուղեր և հարակից տարածքներ,
10։30–16:30 Լիճք գյուղն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-14։00 Ծովազարդ գյուղն ամբողջությամբ, Սոթք, Ազատ, Կութ գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Յուքոմ», «Տելեկոմ Արմենիա» և «Վիվա-ՄՏՍ» ընկերությունների բջջային կայաններ, «ՀՊՆ» ՍՊԸ գազալցակայան, «Ռ.Սահակյան» ԱՁ, «Աքվատիկ» ՍՊԸ, Ծովազարդի համայնքապետարան, Հայփոստի բաժանմունք, «Օնիկ Գասպարյան» ԱՁ, «Արտաշես» ՍՊԸ, «Թարզու Լևոն» ՍՊԸ,

Не будет света по следующим адресам
ЗАО "Электрические сети Армении" предупреждает, что в связи с проведением плановых ремонтных работы, 28 октября текущего года будет прекращено электроснабжение следующих адресов:
10:00-16:00 воинская часть административного округа Ачапняк;
11:00-15:00 жилой дом 34 на пр. Тиграна Меца;
11:00-17:00 жилой дом 41 на пр. Тиграна Меца; жилые дома 3, 3/14, 5, 5/1, 7 и частные дома 7/4-79/2 на Тбилисском шоссе; частные дома 5-30 в кв. “Канакер ГЭС”, частные дома 11/11-213 на улице Гапанцяна, частные дома 7/13 на улице Шрджанцик Тоннель, частные дома 37-67А и жилые дома 10, 12, 45/2, 47 на улице Амбардзумяна, жилые дома 13/4, 17/1 на улице Верин Антараин;
10:30-16:00 частично улицы Исакова, Огостоси 23 и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в городе Арташт;
11:00-15:00 частично село Мргануш;
10։00-13։00 село Кахси; ООО “Баграф”, “Гаяне Овакимян”, “Раздани Ац”, “Оранж газ” и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
10:00-16:00 жилые дома 1-4, 13-29 в 6-ом квартале, мэрия, отдеение Полиции Чаренцавана, следственная служба, Государственная служба социального обеспечения, школа № 5, компании ''Ардшинбанк’’ и ''Конверсбанк, Чаренцаванское отделение связи № 1 и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в городе Чаренцаван; село Мармарик и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
11։00-13։00 села Гарни, Гохт; частные дома Джрвежа и Дзорахбюра;
11։00-17։00 село Катнахбюр; частично частные дома Джврежа и Дзорахбюра; села Котайк, Нор Гюх и прилегающие территории;
10։30–16:30 село Личк полностью и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
11։00-14։00 село Цовазард полностью; села Сотк, Азат, Кут и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); станции компаний “Юком”, ‘Телеком Армения”, “Вивасел-МТС”, газозаправочная станция ООО “ГОН”, ООО “Акватик”, ЧП “Р.Саакян”, общинный муниципалитет Цовазарда, почтовое отделение, ЧП “Оник Гаспарян”, ООО “Арташес”, ООО “Тарзу Левон”;