«Ամերիա Սերունդ 14». Ամերիաբանկում ձեր մասնագիտական ուղին սկսելու բացառիկ հնարավորություն
Աջակցիր «Ա1+»-ինԱմերիաբանկը այս տարի արդեն երկրորդ անգամ մեկնարկում է հաջողված ու սպասված ծրագրերից մեկը` Ամերիա Սերունդը:
«Ամերիա Սերունդ 14» նախագիծը բացառիկ հնարավորություն է բոլոր նրանց համար, ովքեր դեռևս չեն հասցրել դառնալ նախորդ ծրագրի մասնակիցը, ովքեր ցանկանում են Նոր տարին սկսել նոր ձեռքբերումներով և փնտրում են լավագույն մասնագետը դառնալու, պրոֆեսիոնալ թիմում աշխատելու, կայանալու և անընդմեջ աճելու ամենաարդյունավետ ուղին: Ծրագիրը լավագույն հնարավորություն է 21-27 տարեկան երիտասարդների համար` մասնագիտական ուղին Ամերիաբանկում սկսելու, նոր հմտություններ և փորձ ձեռք բերելու համար:
«Ամերիա Սերունդ 14» ծրագրի ընտրական փուլերը հաղթահարած երիտասարդները երեք ամիս շարունակ (09:00- 18:00-ը) անցնելու են տեսական և գործնական ձևաչափով ուսուցում գլխամասային գրասենյակում և մասնաճյուղերում: Ամերիաբանկի նոր ու տարբերվող միջավայրում մասնակիցները կքննարկեն հետաքրքրիր գաղափարներ, կբացահայտեն գերազանց սպասարկման գաղտնիքները, ձեռք կբերեն մասնագիտական հմտություններ, կծանոթանան նորարար մոտեցումների` գիտելիքներ և հմտություններ ստանալով արհեստավարժ Ամերիացիների կողմից:
Ծրագրի ավարտին ձեռք բերված գիտելիքներն ու փորձը լավագույնս կիրառած երիտասարդներին հնարավորություն կտրվի շարունակելու իրենց մասնագիտական ուղին Ամերիաբանկում` աշխատանքի անցնելով մասնաճյուղային մեծ ցանցում կամ կոնտակտային կենտրոնում: Ծրագրի ընթացքում մասնակիցները վարձատրվելու են:
«Ամերիա Սերունդ 14»-ի մասնակից կարող են դառնալ 21-27 տարեկան այն երիտասարդները, ովքեր սիրում են շփվել մարդկանց հետ, հոգատար են, մարդակենտրոն, ունեն ճկուն ու ինքնատիպ մտածելակերպ, ձգտում են անընդմեջ զարգանալ և պատրաստ են երկարաժամկետ համագործակցության:
Անհրաժեշտ է ունենալ բարձրագույն կրթություն, հաղորդակցման հմտություններ, պատասխանատվության զգացում և նոր գիտելիքներ ձեռք բերելու և անընդհատ զարգանալու ձգտում:
Ամերիա Սերունդը յուրօրինակ հարթակ է գործատուի և թիրախային բուհերի երիտասարդ մասնագետների միջև` նրանց համար ստեղծելով մասնագիտական աճի և առաջխաղացման հնարավորություն:
2012թ.-ից մինչ այսօր իրականացվել է «Ամերիա Սերունդ» թվով 13 ծրագիր, որոնց արդյունքում Ամերիա թիմին է միացել ավելի քան 250 թիմակից:
«Ամերիա սերունդ 14» ծրագրի մանրամասներին կարող եք ծանոթանալ այստեղ:
Դիմումների վերջնաժամկետը մինչև ս.թ. դեկտեմբերի 18-ն է:
Ամերիաբանկը Հայաստանի դինամիկ զարգացող բանկերից է և դասվում է երկրի ամենակայուն և խոշոր ֆինանսական հաստատությունների շարքին: «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ ունիվերսալ բանկ է, որը մատուցում է կորպորատիվ, ներդրումային և մանրածախ բանկային ծառայություններ` տրամադրելով բանկային լուծումների ամբողջական փաթեթ: Ամերիաբանկը ՀՀ բանկային համակարգի առաջատարն է հիմնական ֆինանսական ցուցանիշներով (ակտիվներ, պարտավորություններ, վարկային պորտֆել, կապիտալ): Ամբողջական տեղեկատվության համար կարող եք այցելել www.ameriabank.am կայք կամ զանգահարել (+37410) 56 11 11 հեռախոսահամարով;

Поколение Америя 14. Эксклюзивная возможность начать профессиональную карьеру в Америабанке
Поддержи А1+!Всегда долгожданная программа «Поколение Америя» стартует уже во второй раз в этом году.
«Поколение Америя 14» – это уникальная возможность для тех, кто пропустил предыдущий конкурс, обучиться профессиональным знаниям и навыкам и начать карьеру в Америабанке. Если вам 21-27 лет, если вы желаете начать Новый Год новыми достижениями, стать лучшим специалистом и частью профессиональной команды и постоянно расти и развиваться, то Америабанк ждет вас.
Участники «Поколение Америя 14», прошедшие отборочный этап, пройдут трехмесячный теоретический и практический курс обучения по полной ставке (с 09:00 до 18:00) в головном офисе и филиалах банка. В динамичной среде Америабанка участники программы получат возможность обсудить интересные идеи, раскрыть секреты первоклассного обслуживания, ознакомятся с инновационными подходами и приобретут знания и навыки от профессионалов из команды Америйцев.
По окончании программы участникам, применившим полученные знания и навыки наиболее эффективным образом, будет сделано предложение работы в филиалах или контактном центре Америабанка. Во время курса участники получают оплату.
В программе «Поколение Америя 14» могут принимать участие молодые специалисты в возрасте 21-27 лет, которые любят общаться с людьми, заботливы, нестандартно мыслят, стремятся к совершенствованию и готовы к долгосрочному сотрудничеству.
Для участия в программе необходимо иметь высшее образование, а также развитые коммуникативные навыки, чувство ответственности и желание постоянно развиваться.
Поколение Америя – это уникальная платформа, где работодатель и выпускники вузов могут встретится и узнать друг друга. Здесь молодым специалистам предоставляется возможность профессионального роста и карьерного развития.
С 2012г. по сей день программа проводилась 13 раз, дав возможность более чем 250 участникам стать частью большой команды Америабанка.
Подробнее о «Поколение Америя 14» см. здесь.
Крайний срок приема заявок – 18 декабря 2021г.
Америабанк – динамично развивающийся банк в Армении, является одним из крупнейших и наиболее стабильных финансовых учреждений страны, универсальный банк, предоставляющий корпоративные, инвестиционные и розничные услуги в комплексном пакете. Банк является лидером в банковском секторе Армении по основным финансовым показателям – активам, обязательствам, кредитным инвестициям и капиталу. Для более подробной информации посетите наш вебсайт www.ameriabank.am или звоните нам по номеру +37410 56 11 11.