Level-Up-Reg-1700-for-Web
Ucom-ի Level Up 1700 մարզային սակագնային պլանով մարզերի բնակիչներն ստանում են ավելին, քան երեւանաբնակները
Արդեն երկու ամիս է, ինչ Ucom ընկերությունը ներկայացրել է ձայնային ծառայության Level Up կանխավճարային և հետվճարային սակագնային պլանները, որոնք հնարավորություն են տալիս բաժանորդներին օգտվել իրական անսահմանափակ ինտերնետից: Ի դեպ, Level Up 1700 մարզային կանխավճարային փաթեթով մարզերի բաժանորդներն ստանում են ավելին, քան նախատեսված է համանուն ոչ մարզային փաթեթով։
Մասնավորապես, Level Up 1700 մարզային սակագնային պլանին միանալու դեպքում Հայաստանի բոլոր մարզերի բնակիչներն ամսական ընդամենը 1700 դրամի դիմաց կստատնան 300 րոպե դեպի Հայաստանի բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ և Կանադա, իսկ ներառումներն սպառելուց հետո կզանգեն 15 դրամ/րոպե սակագնով։ Բացի այդ, տվյալ սակագնային պլանին միացած բաժանորդները կստանան 8 ԳԲ ծավալով ինտերնետ։
Եվ սա դեռ ամենը չէ: Բաժանորդները կարող են անսահմանափակ օգտվել 28 հայտնի և հաճախակի կիրառվող հավելվածներից, ինչպիսիք են՝ WhatsApp-ը, Telegram-ը, Viber-ը, Messenger-ը, Zangi-ն և այլն: Ավելին, Level Up 1700 մարզայինը հնարավորություն է ընձեռում անսահմանափակ  կիսվել նկարներով և անձնական տեսանյութերով Facebook, Instagram, TikTok սոցիալական հարթակներում և վայելել նախընտրած երգացանկը՝ Yandex Music և Spotify հավելվածների միջոցով:
«Ucom-ի Level Up նոր սերնդի սակագնային պլաններն ի սկզբանե նախատեսված են հնարավոր բոլոր սահմանները կոտրելու համար: Այս սակագնային պլանները հասանելի են բոլորին՝ անկախ բնակության վայրի սահմանափակումներից: Այնուամենայնիվ, հատուկ մարզերի համար ստեղծված Level Up 1700 մարզային սակագնային պլանով Հայաստանի մարզերի բոլոր բնակիչներն ստանում են ավելին, քան նախատեսված է սովորական Level Up 1700-ով»,- ասել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
Հիշեցնենք, որ Level Up 1700 մարզային սակագնային պլանին կարելի է միանալ մարզերում գտնվող Ucom-ի ցանկացած վաճառքի և սպասարկման կենտրոնում: Բացի այդ, փաթեթում ներառված րոպեները հասանելի են միայն Երևանից դուրս՝ Հայաստանի մարզերից զանգելու համար:

Level-Up-Reg-1700-for-Web
Прошло два месяца с тех пор, как Ucom ввела предоплаченные и постоплатные тарифные планы для голосовых услуг, которые позволяют абонентам пользоваться реальным безлимитным интернетом. Кстати, абоненты регионов с региональным предоплаченным пакетом Level Up 1700 получают больше, чем предусмотрено одноименным нерегиональным пакетом.
В частности, при подключении к региональному тарифному плану Level Up 1700 жители всех регионов Армении получают 300 минут на все сети Армении, Арцаха, США и Канады всего за 1 700 драмов в месяц, а после их употребления они могут звонить за 15 драм/минуту. Кроме того, абоненты, подключенные к данному тарифному плану, получают 8 ГБ интернета.
И это еще не все. Подписчики могут получить неограниченный доступ к 28 популярным и часто используемым приложениям, таким как WhatsApp, Telegram, Viber, Messenger, Zangi и др. Кроме того, региональный Level Up 1700 позволяет без ограничений обмениваться фотографиями и личными видеоматериалами на Facebook, Instagram, TikTok, и наслаждаться любимым плейлистом через приложения Yandex Music и Spotify.
«Тарифные планы Ucom Level Up следующего поколения изначально рассчитаны на выход за рамки всех возможных границ. Эти тарифные планы доступны каждому, независимо от места жительства. Однако с региональным тарифным планом Level Up 1700, созданным специально для регионов, все жители регионов Армении получают больше, чем предусмотрено обычным Level Up 1700», - сказал генеральный директор Ucom Ара Хачатрян.
Подключиться к региональному тарифному плану Level Up 1700 можно в любом центре продаж и обслуживания Ucom в регионах. Кроме того, входящие в пакет минуты доступны только за пределами Еревана, для звонков из регионов Армении.