Ucom ընկերությունն առաջարկում է նոր WiFiaaS ծառայությունը իր բիզնես հաճախորդներին
Աջակցիր «Ա1+»-ինUcom ընկերությունն առաջարկում է նոր WiFiaaS (Wi-Fi as a Service) ծառայությունն իր բիզնես հաճախորդներին, որը կապահովի կայուն Wi-Fi ծածկույթ, ինչպես նաև անվտանգ, արագ և որակյալ կապ: WiFiaaS ծառայությունը ներառում է տեղազննում և Wi-Fi ցանցի նախագծում, մոնտաժային աշխատանքների իրականացում, ցանցի նախնական կարգավորում, ցանցի օպտիմալացում՝ պարամետրերի համապատասխան փոփոխությամբ, սարքերի արդիականացում, ցանցի հեռավար կառավարում, որակի վերահսկում, երաշխիքային սպասարկում պայմանագրի գործողության ամբողջ ընթացքում, իսկ յուրաքանչյուր սարքի ամսական սպասարկումն ընդամենը 2000 դրամ է:
«Այսօր յուրաքանչյուր գործարարի առօրյան էապես կախված է նաև արագ և որակյալ ինտերնետ հասանելիությունից: Հայաստանում այսօր Ucom-ն առաջինն է առաջարկում Wi-Fi ծածկույթն ապահովող այս բացառիկ ծառայությունը, որից կարող է օգտվել ցանկացած գործարար ու ձեռներեց՝ անկախ այն փաստից, թե որ օպերատորի հաճախորդ է»,- ասել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
Ընդգծենք, որ այս ծառայությունից կարող են օգտվել բոլոր նրանք, ովքեր ունեն ինտերնետ հասանելիություն՝ անկախ օպերատորից: Ավելին, սպասարկումն իրականացվում է 24/7 ռեժիմով:

UCOM предлагает своим бизнес- клиентам новую услугу WI-FI AS A SERVICE
Компания Ucom предлагает новую услугу WiFiaaS (Wi-Fi as a Service) своим бизнес-клиентам, которая обеспечит стабильное Wi-Fi покрытие, также безопасное, быстрое и качественное соединение. Услуга WiFiaaS включает осмотр территории и проектирование сети Wi-Fi, выполнение монтажных работ, предварительное регулирование сети, оптимизацию сети с соответствующими изменениями параметров, усовершенствование устройств, дистанционное управление сетью, контроль качества, гарантийное обслуживание на протяжении всего срока действия договора, а ежемесячное обслуживание каждого устройства стоит всего 2000 драмов.
«Повседневная жизнь каждого бизнесмена сегодня зависит от быстрого и качественного доступа к интернету. Сегодня Ucom первая в Армении предлагает эту уникальную услугу, обеспечивающую Wi-Fi покрытие, которым может воспользоваться любой бизнесмен и предприниматель, вне зависимости от того факта, клиентом какого оператора он является», – отметил генеральный директор компании Ucom Ара Хачатрян.
Подчеркнем, что данной услугой могут воспользоваться все те, у кого есть доступ к интернету, вне зависимости от оператора. Кроме того, обслуживание доступно в режиме 24/7.