Արմեն Սարգսյանն ու Օնիկ Գասպարյանը հանդիպել են
Աջակցիր «Ա1+»-ինՀանրապետության նախագահ Արմեն Սարգսյանն այսօր հանդիպել է ՀՀ Զինված ուժերի գլխավոր շտաբի պետ, գեներալ-գնդապետ Օնիկ Գասպարյանի հետ:
Զրուցակիցները մասնավորապես անդրադարձել են վերջին իրադարձությունների առնչությամբ ստեղծված լարված իրավիճակին: Նշվել է, որ, անկախ այդ կապակցությամբ որոշումներից, առաջնահերթ կարևորություն են երկրի անվտանգությունն ու կայունությունը:
Նախագահ Սարգսյանը նշել է, որ զինված ուժերը մշտապես պետք է լինեն բոլորիս հոգածության ներքո, և ինքը շարունակելու է ուշադրության կենտրոնում պահել բանակը և նրա խնդիրները:

Армен Саркисян и Оник Гаспарян встретились
Поддержи А1+!Президент Республики Армения Армен Саркисян сегодня встретился с начальником Генерального штаба Вооруженных сил Республики Армения, генерал-полковником Оником Гаспаряном.
Обсуждалась напряженная ситуация, сложившаяся в связи с последними событиями. Было отмечено, что, независимо от решений по этому поводу, первостепенное значение имеют безопасность и стабильность страны.
Президент Саркисян отметил, что Вооруженные силы всегда должны быть под нашим покровительством, и он продолжит держать в центре своего внимания Армию и ее проблемы