Մեկ անձ Քանաքեռ-Զեյթունի բաժնից տեղափոխվել է հիվանդանոց․ քանի՞ քաղաքացի է բերման ենթարկվել այսօր
Կառավարության շենքի դիմաց այսօրվա  ակցիաներից  հետո ոստիկանական տարբեր բաժանմունքներ բերման է ենթարկվել 58 քաղաքացի։ Այս մասին «Ա1+»-ին հայտնեցին ոստիկանության լրատվական վարչությունից։
Նաև հայտնեցին, որ մեկ անձ ոստիկանության Քանաքեռ Զեյթունի բաժնից տեղափոխվել է հիվանդանոց, նրա մոտ ախտորոշվել է ձախ սրունքի սալջարդ․
«Այս պահին ոստիկանության պետի հանձնարարությամբ ծառայողական քննություն կա նշանակված»,-հայտնեցին ոստիկանությունից։
Հիշեցնենք, որ ընդդիմության ներկայացուցիչներն այսօր հավաքվել էին կառավարության շենքի մոտ՝ թույլ չտալու վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի մուտքը շենք։

Одного гражданина переместили в больницу из отделения Канакер-Зейтун: сколько граждан были задержаны сегодня?
После сегодняшних акций напротив здания правительства в различных отделениях полиции задержаны 58 граждан. Об этом «А1+» сообщили из информационного управления полиции.
Также сообщили, что один человек перемещён из отделения полиции Канакер-Зейтун в больницу, у него диагностирован ушиб левой голени.
«В настоящий момент по поручению начальника полиции назначено служебное расследование», - сообщили из полиции.
Напомним, что представители оппозиции сегодня собрались у здания правительства, чтобы не позволить Николу Пашиняну войти в здание.