Նախագահ Արմեն Սարգսյանը շնորհավորել է Բիձինա Իվանիշվիլիին՝ ծննդյան 65-ամյակի առթիվ
Հանրապետության նախագահ Արմեն Սարգսյանը շնորհավորական ուղերձ է հղել Վրաստանի նախկին վարչապետ, «Վրացական երազանք» կուսակցության նախկին նախագահ Բիձինա Իվանիշվիլիին՝ ծննդյան 65-ամյակի առթիվ:
Նախագահ Սարգսյանը համոզմունք է հայտնել, որ համատեղ ջանքերի շնորհիվ ավանդական բարիդրացիական և գործընկերային հարաբերությունները Հայաստանի և Վրաստանի միջև նոր խթան կստանան և առաջիկայում ավելի կզարգանան:
Հանրապետության նախագահ Արմեն Սարգսյանը Բիձինա Իվանիշվիլիին մաղթել է քաջառողջություն և հաջողություններ, իսկ Վրաստանի բարեկամ ժողովրդին՝ խաղաղություն և բարգավաճում:

Президент Армен Саркисян поздравил Бидзину Иванишвили с 65-летием
Президент Армении Армен Саркисян направил поздравительное послание бывшему премьер-министру Грузии и бывшему председателю партии «Грузинская мечта» Бидзине Иванишвили в связи с его 65-летием.
Армен Саркисян выразил уверенность, что благодаря совместным усилиям традиционные добрососедские отношения между Арменией и Грузией получат новый импульс и впредь будут развиваться.
Президент Армен Саркисян пожелал Бидзине Иванишвили крепкого здоровья и успехов, а дружественному народу Грузии - мира и процветания.