Վարչապետը կրկին հանդիպում է ունեցել գերեվարված և անհետ կորած անձանց ընտանիքների անդամների հետ
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը կառավարությունում այսօր ևս հանդիպում է ունեցել արցախյան պատերազմի ընթացքում գերեվարված, անհետ կորած զինվորականների և քաղաքացիական անձանց ընտանիքների անդամների հետ:
Վարչապետն անդրադարձել է զոհվածների դիերի, գերիների փոխանակման, անհետ կորած անձանց հայտնաբերման ուղղությամբ Ռուսաստանի Դաշնության և Կարմիր Խաչի միջազգային կոմիտեի միջնորդությամբ տարվող աշխատանքների ընթացքին:
Կառավարության ղեկավարը լսել է ներկաներին և պատասխանել նրանց հարցերին: Անդրադարձ է կատարվել նաև ստեղծված միջգերատեսչական աշխատանքային խմբի գործունեությանը:

Премьер-министр вновь провел встречу с членами семей пропавших без вести и попавших в плен лиц
Премьер-министр Никол Пашинян сегодня вновь провел в правительстве встречу с членами семей пропавших без вести и попавших в плен во время Арцахской войны военнослужащих и мирных жителей.
Пашинян коснулся хода проводимой при посредничестве Российской Федерации и Международного комитета Красного Креста работы по обмену телами погибших, обмену пленными и поиску пропавших без вести лиц.
Глава правительства выслушал присутствующих и ответил на их вопросы. Также была затронута деятельность созданной межведомственной рабочей группы.