Քաղաքացիներին հուզող հարցերին օպերատիվ կարգով արձագանքելու նպատակով ձևավորվել է աշխատանքային հանձնաժողով
Մարտական գործողությունների գոտում գտնվող զինծառայողների հետ կապված՝ քաղաքացիներին հուզող հարցերին օպերատիվ կարգով արձագանքելու նպատակով ձևավորվել է աշխատանքային հանձնաժողով:
Հանձնաժողովը կգործի ՀՀ ՊՆ ռազմական ավիացիոն համալսարանի տարածքում, հասցե՝ ք Երևան, Արշակունյաց պող 89, հեռախոս՝ +374 10 448425:
Հիշեցնենք, որ գործում են նաև ՀՀ ՊՆ թեժ գծի 1-28, +374 10 294676 և +374 10 660054, ինչպես նաև ԶՈՒ ԳՇ 8501 և 8503 հեռախոսահամարները:
Վիրավոր զինծառայողների առողջական վիճակի հետ կապված հարցերի պարզաբանումների համար գործում է +374 10 29-46-27 հեռախոսահամարը:

С целью быстрого реагирования на волнующие граждан вопросы, сформирована рабочая группа
Для оперативного реагирования на волнующие граждан вопросы, связанные с военнослужащими, находящимися в зоне боевых действий, сформирована рабочая комиссия.
“Комиссия будет действовать на территории военного авиационного университета МО Армении, по адресу: г. Ереван, пр. Аршакуняц 89, телефон: + 374 10 448425.
Напоминаем, что действуют также и телефонные номера горячей линии МО РА 1-28, +374 10 294676 и +374 10 660054, а также Генштаба ВС 8501 и 8503.
Для получения разъяснений по вопросам, связанным с состоянием здоровья раненых военнослужащих, действует телефонный номер +374 10 29-46-27”, - сообщили в МО.