Հավատարմությունը փոխադարձ է. TI'ME-ը մեկնարկել է նոր նախագիծ
Յուրաքանչյուր ընկերության համար չկա ավելի բարձր գնահատական, քան հաճախորդի հավատարմությունը։ Հավատարմությունը փոխադարձ է․ այս կարգախոսով TI'ME-ը մեկնարկեց իր նոր ծրագիրը։
Ի պատասխան այդ հավատարմության-ը TI'ME-ի բոլոր հաճախորդներին արդեն իսկ տրամադրվում են TI'MEClub կուտակային քարտեր յուրաքանչյուր գնման հետ։ TI'MEClub քարտապանները ոչ միայն կուտակում են միավորներ կատարված գնումներից, այլև.
-Կարող են օգտագործել կուտակված միավորները TI'ME, G-Shock և PANDORA բոլոր խանութ-սրահներում;
-Կարող են մոդելի գումարն ամբողջությամբ վճարել կուտակված միավորներով;
-Կարող են կուտակված միավորներով գնել զեղչված մոդելներ;
-Կարող են կուտակել միավորներ նաև օնլայն գնումներից։
Իսկ հատուկ ներբեռնված հավելվածը հնարավորություն կտա օգտագործել TI'MEClub քարտն առցանց։
Դառնալով TI'MEClub անդամ և կատարելով գնումներ, քարտապանը կարող է բարձրացնել իր կուտակման շեմը՝ 5%-ից 10%, և այնուհետև 10%-ից 15%։ Քարտերը տրամադրվում են հաշվի առնելով հաճախորդի նախկինում կատարված գնումները։
TI'ME-ը հանդես է գալի «Գալաքսի» ընկերությունների խմբի կազմում՝ ի թիվս տասնյակ այլ ընկերությունների՝ հեռահաղորդակցության, տեղեկատվական տեխնոլոգիաների, կոմերցիոն անշարժ գույքի և վաճառքների ոլորտներում:
TI'ME-ը ներկայացված է Հայաստանում, Վրաստանում և Բելառուսում։ Խանութ-սրահների քանակը 3 երկրում հասնում է 33-ի:

Верность бывает взаимной: TI'ME запустила новый проект
“Верность бывает взаимной”. Компания TI'ME под этим лозунгом запустила новый проект. Об этом сообщает Группа компаний “Галакси”.
“Для каждой компании нет более высокой оценки, чем лояльность клиента.
В ответ на эту лояльность всем клиентам TI'ME уже предоставляются накопительные карты TI'ME Club для каждой покупки. Держатели карт TI'ME Club не только накапливают баллы от произведенных покупок, но и:
- могут использовать накопленные баллы во всех магазинах TI'ME, G-Shock и PANDORA
- могут полностью заплатить накопленными баллами
- могут купить дисконтированные товары на накопленные единицы
- могут накопить баллы и от онлайн-покупок.
Специальное загруженное приложение позволит использовать карту TI'ME Club онлайн.
Став членом TI'ME Club и совершая покупки, держатель карты может повышать свой порог накопления - от 5% до 10%, а затем от 10% до 15%. Карты предоставляются с учетом ранее произведенных покупок клиента”, - говорится в сообщении.
TI'ME выступает в составе Группы компаний “Галакси” в числе десятков других компаний в сфере телекоммуникаций, информационных технологий, коммерческой недвижимости и продаж.