Լայն հնարավորություններ՝ բիզնեսի վարկավորման համար Ամերիաբանկի ՓՄՁ օնլայն վարկեր․ հայտի պատասխանը՝ ընդամենը 5 րոպեում
Ամերիաբանկը շարունակում է ակտիվորեն վարկավորել Փոքր և միջին ձեռնարկատիրության ոլորտի ընկերություններին։ Առցանց դիմելով բանկ, կարելի է ստանալ մինչև 10 մլն ՀՀ դրամ ավտոմատ հաստատվող օնլայն վարկեր Փոքր և միջին բիզնեսի համար։ Բանկն առաջարկում է բիզնեսի աջակցության հարմարավետ պայմաններ․www.sme.ameriabank.am  հարթակի միջոցով կարելի է գրանցվել, ընտրել ՓՄՁ վարկավորման տեսակը, նշել վարկի արժույթն ու գումարի չափը և ստանալ պատասխանը ընդամենը 5 րոպեի ընթացքում։
Ամերիաբանկը հնարավորություն է ընձեռում օնլայն դիմելու նաև 10 մլն ՀՀ դրամ և ավելի վարկի համար և օնլայն հետևելու դիմումի ընթացքին, ինչը էականորեն կխնայի բիզնեսի ժամանակը։
Տեղեկացնում ենք նաև, որ հաճախորդները կարող են օնլայն եղանակով Ամերիաբանկ տեղափոխել այլ ֆինանսական կազմակերպություններում գործող մինչև 10 մլն ՀՀ դրամ բիզնես վարկը։
Ամերիաբանկը մեկ անգամ ևս հորդորում է օգտվել Բանկի ընձեռած հնարավորություններից և կատարել բանկային գործարքներն առցանց։
Մանրամասները՝  այստեղ։
Ամերիաբանկը Հայաստանի դինամիկ զարգացող բանկերից է և դասվում է երկրի ամենակայուն և խոշոր ֆինանսական հաստատությունների շարքին: «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ ունիվերսալ բանկ է, որը մատուցում է կորպորատիվ, ներդրումային և մանրածախ բանկային ծառայություններ` տրամադրելով բանկային լուծումների ամբողջաան փաթեթ: Ամբողջական տեղեկատվության համար  այցելել www.ameriabank.am կամ զանգահարել (+37410) 56 11 11 հեռախոսահամարով:

Широкие возможности для кредитования бизнеса. Онлайн кредиты Америабанка для МСБ: ответ на заявку всего за 5 минут
Америабанк продолжает активно кредитовать компании малого и среднего бизнеса. Обратившись в Америабанк, можно получить автоматически утверждаемые онлайн кредиты до 10 млн драмов для малого и среднего бизнеса. Банк предлагает удобные условия для содействия бизнесу. При помощи платформы www.sme.ameriabank.am можно зарегистрироваться, выбрать тип кредитования МСБ, указать валюту и сумму кредита и получить ответ всего за 5 минут.
Америабанк также предоставляет возможность онлайн-обращения за кредитом в размере 10 млн драмов и более, а также следить за ходом заявления, что существенно сэкономит время бизнеса.
Сообщаем также, что клиенты в режиме онлайн смогут перевести в Америабанк бизнес-кредит в размере до 10 млн драмов, действующий в других финансовых организациях.
Америабанк еще раз призывает воспользоваться предоставленными банком возможностями и совершать банковские сделки онлайн.
ЗАО “Америабанк”
Америабанк является одним из динамично развивающихся банков Армении и входит в число самых стабильных и крупных финансовых учреждений страны. ЗАО “Америабанк” - универсальный банк, предоставляющий корпоративные, инвестиционные и розничные банковские услуги, предоставляя полный пакет банковских решений. Для получения дополнительной информации Вы можете посетить сайт www.ameriabank.am или позвонить по телефону (+37410) 56 11 11