Վարչապետը նոր նշանակում է արել
ՀՀ վարչապետի որոշմամբ` Ռուզաննա Ոսկանյանը նշանակվել է Շրջակա միջավայրի նախարարության «Բնապահպանական ծրագրերի իրականացման գրասենյակ» պետական հիմնարկի տնօրենի պաշտոնակատար:
« Հիմք ընդունելով Հայաստանի Հանրապետության կառավարության 2011 թվականի հունվարի 13-ի N 9-Ն որոշման 1-ին կետով հաստատված կանոնադրության 27-րդ կետը՝
Ռուզաննա Ոսկանյանին նշանակել շրջակա միջավայրի նախարարության «Բնապահպանական ծրագրերի իրականացման գրասենյակ» պետական հիմնարկի տնօրենի պաշտոնակատար՝ մինչև սահմանված կարգով շրջակա միջավայրի նախարարության «Բնապահպանական ծրագրերի իրականացման գրասենյակ» պետական հիմնարկի տնօրենի պաշտոնի համար մրցույթի անցկացման արդյունքում հաղթող ճանաչված մասնակցին նշված պաշտոնում նշանակելը»,- ասված է որոշման մեջ:

Премьер-министр произвел новые назначения
Решением премьер-министра Армении Рузанна Восканян назначена исполняющей обязанности директора ГНКО “Офис по реализации природоохранных программ” Министерства окружающей среды.
Это опубликовано на официальном сайте правительства Армении.
“Принимая за основу пункт 27 устава, утвержденного пунктом 1 решения правительства Республики Армения N 9-Н от 13 января 2011 года, назначить Рузанну Восканян исполняющей обязанности директора государственного учреждения “Офис по реализации природоохранных программ” Министерства окружающей среды до назначения на указанную должность участника, признанного победителем в результате проведения конкурса на должность директора государственного учреждения “Офис по реализации природоохранных программ” Министерства окружающей среды”, - отмечается в тексте решения.