Աննա Հակոբյանը դստեր հետ դիտել է «Լինում է չի լինում» ներկայացումը
Աջակցիր «Ա1+»-ինՀՀ վարչապետի տիկին,«Իմ քայլը» և «City of smile/ժպիտների քաղաք» բարեգործական հիմնադրամների հոգաբարձուների խորհրդի նախագահ Աննա Հակոբյանը դստեր Արփի Փաշինյանի հետ հուլիսի 15-ին այցելել է Հովհաննես Թումանյանի անվան պետական տիկնիկային թատրոն:
ՀՀ վաստակավոր արտիստ, կոմպոզիտոր Տիգրան Մանսուրյանի հետ միասին Աննա Հակոբյանը դիտել է «Լինում է չի լինում» թատրոն-ստուդիայի ղեկավար Նվարդ Մանսուրյանի բեմադրած տիկնիկային երաժշտական ներկայացումը` հիմնված Հովհաննես Թումանյանի հեքիաթների վրա. ներկայացումը բարեգործական է և տոմսերի վաճառքից ստացված հասույթը փոխանցվելու է քաղցկեղով հիվանդ երեխաների բուժմանը:

Анна Акопян с дочерью присутствовала на благотворительном спектакле
Поддержи А1+!Супруга премьер-министра РА, председатель Совета попечителей благотворительных фондов “Мой шаг” и “City of smile/Город улыбок” Анна Акопян вместе с дочерью Арпи Пашинян 15 июля посетила государственный кукольный театр имени Ованеса Туманяна.
Вместе с заслуженным артистом Армении, композитором Тиграном Мансуряном Анна Акопян смотрела музыкальный кукольный спектакль, поставленный руководителем театра-студии Нвард Мансурян по мотивам сказок Ованеса Туманяна. Сеанс был благотворительным, и выручка от продажи билетов будет передана на лечение детей, больных раком.