Արդարադատության նախարարը ֆեյսբուքում պաշտոնական էջ է բացել
ՀՀ արդարադատության նախարար Ռուստամ Բադասյանը, կարևորելով «Facebook» սոցիալական հարթակի միջոցով քաղաքացիների կողմից Արդարադատության նախարարության իրավասության շրջանակում բարձրաձայնած խնդիրների մասին տեղեկացված լինելը, ինչպես նաև ժամանակի սղությամբ պայմանավորված իր  անձնական էջին ուղղված նամակներին արձագանքելու հնարավորության բացակայությունը՝ որոշել է ունենալ պաշտոնական էջ՝ https://cutt.ly/fhH4wZ :
Այսուհետ, սոցիալական այս հարթակի միջոցով ոչ միայն քաղաքացիները տեղեկացված կլինեն նախարարի աշխատանքային առօրյայից, այլև Ռուստամ Բադասյանը հնարավորություն կունենա տեղեկանալ Արդարադատության նախարարությանն առնչվող խնդիրներից ու դրանց հնարավորինս արագ ու արդյունավետ լուծում առաջարկել:
Հավելենք նաև, որ Նախարարության իրավասությանն առնչվող հարցերը կարող եք ուղարկել նաև [email protected] էլեկտրոնային փոստի հասցեին. վստահեցնում ենք՝ դրանց պատշաճ ընթացք կտրվի:

Министерство юстиции открыло официальную страницу в фейсбук
Поддержи А1+!Министр юстиции РА Рустам Бадасян, отмечая важность информированности о проблемах, поднятых в рамках правомочий Министерства юстиции со стороны граждан посредством социальной площадки «Facebook», а также отсутствие возможности реагировать на письма, адресованные на личную страниц в связи с нехваткой времени, решил иметь официальную страницу - https://cutt.ly/fhH4wZ.
Отныне посредством этой социальной площадки не только граждане будут проинформированы о трудовых буднях министра, но и Рустам Бадасян будет иметь возможность узнать о проблемах, связанных с Министерством юстиции и предложить по возможности быстрое и эффективное решение.
Также добавим, что вопросы, относящиеся к правомочию министерства можно отправить по адресу электронной почты [email protected], заверяем, что они будут надлежащим образом обработаны.