Աջակցիր «Ա1+»-ինՄարտի 19-ին Ucom-ը կրկին նշում է Հաճախորդի միջազգային օրը՝ այն դարձնելով բաժանորդների հետ անմիջական շփման առիթ՝ նրանց կարծիքներն ու սպասումները լսելու համար։
Ամբողջ օրը ընկերության ղեկավար կազմն այցելում է Ucom-ի վաճառքի և սպասարկման կենտրոններ Երևանում և մարզերում՝ անձամբ սպասարկելու հաճախորդներին, լսելու նրանց կարծիքները ընկերության ծառայությունների և սպասարկման որակի մասին, ինչպես նաև պատասխանելու նրանց հետաքրքրող հարցերին։
Ընկերության միջին և բարձր օղակների ղեկավարները զուգահեռաբար աշխատում են նաև զանգերի կենտրոնում՝ կապ հաստատելով բաժանորդների հետ, շնորհավորելով նրանց Հաճախորդի միջազգային օրվա կապակցությամբ և օգնելով լուծել առաջացած հարցերն ու խնդիրները։
«Ucom-ում մենք հավատում ենք, որ մեր բաժանորդների վստահությունն ու ընտրությունն են ձևավորում մեր աշխատանքի ուղղությունները։ Մենք ամեն օր աշխատում ենք մեր բաժանորդների համար՝ նրանց կարիքներն ավելի լավ հասկանալու և ծառայությունները շարունակաբար բարելավելու նպատակով։ Հաճախորդի միջազգային օրը մեզ համար ևս մեկ հնարավորություն է մեր բաժանորդներին մոտ գտնվելու և վստահեցնելու, որ ամեն ինչ անում ենք նրանց թվային առօրյան ավելի հարմարավետ և հուսալի դարձնելու համար», — նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Այս տարվա նախաձեռնության շրջանակում Ucom-ն ունի նաև հատուկ առաջարկ՝ մարտի 19-ից Uplay թվային հարթակի ամբողջ բովանդակությունը ներկայիս մոբայլ հաճախորդներին հասանելի կլինի 1 ամիս անվճար։ Առաջարկը կգործի նաև մինչև ապրիլի 19-ը միացած բաժանորդների համար` հնարավորություն տալով բացահայտել հեռուստաալիքների, ֆիլմերի, սերիալների և ժամանցային բովանդակության հայկական և արտասահմանյան բազմաժանր ընտրանին։
Այս առաջարկը ևս մեկ քայլ է Ucom-ի թվային ծառայությունների էկոհամակարգի զարգացման ուղղությամբ՝ բաժանորդներին առաջարկելով կապի և ժամանցի ամբողջական փորձառություն։

19 марта Ucom вновь отмечает Международный день клиентов, используя этот день как возможность для открытого диалога с абонентами, чтобы лучше понять их мнения и ожидания.
В течение всего дня руководство компании работает в центрах продаж и обслуживания Ucom в Ереване и регионах: лично общается с клиентами, получает обратную связь о сервисах и качестве обслуживания и отвечает на их вопросы.
Одновременно руководители среднего и высшего звена подключаются к работе контакт-центра — связываются с абонентами, поздравляют их с праздником и помогают оперативно решать вопросы.
«В Ucom мы уверены, что именно доверие и выбор наших абонентов задают направление нашего развития. Каждый день мы работаем, чтобы лучше понимать их потребности и постоянно совершенствовать наши услуги. Международный день клиентов — это ёще одна возможность быть рядом с нашими абонентами и подтвердить, что мы делаем всё возможное, чтобы их цифровая жизнь была максимально удобной и надежной», — отметил генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
В рамках инициативы этого года Ucom также запускает специальное предложение: с 19 марта весь контент цифровой платформы Uplay будет доступен действующим мобильным абонентам бесплатно в течение одного месяца. Предложение также распространяется на новых абонентов, подключившихся до 19 апреля, предоставляя им доступ к широкому выбору телеканалов, фильмов, сериалов и развлекательного контента — как армянского, так и международного.
Это предложение — еще один шаг в развитии цифровой экосистемы Ucom и предлагает абонентам единый опыт связи и развлечений.