Նիկոլ Փաշինյանը ուղիղ եթերում կպատասխանի տեսահարցերի
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը նոյեմբերի 24-ին՝ ժամը 12:00-ից ուղիղ եթերում կպատասխանի ՀՀ քաղաքացիների եւ սփյուռքի մեր հայրենակիցների տեսահարցերին:
Այդ մասին հայտնում է վարչապետի խոսնակ Նազելի Բաղդասարյանը ֆեյսբուքյան իր էջում։
Խնդրում ենք՝ հարցերը տեսահաղորդագրության տեսքով ուղարկել նախապես՝ WhatsApp հավելվածի +374 44 900-800 հեռախոսահամարին, նոյեմբերի 17-ից մինչ նոյեմբերի 23-ը՝ ժամը 18:00-ը: Տեսահաղորդագրության սկզբում անհաժեշտ է նշել անունը, ազգանունը եւ բնակության վայրը: Ցանկալի է՝ նաեւ զբաղմունքը եւ աշխատանքի վայրը:
Վարչապետն ուղիղ եթերում կպատասխանի այն հարցերին, որոնք ձեւակերպված են հակիրճ, կոռեկտ եւ հստակ :
Հարցուպատասխանը եթեր կհեռարձակվի Հայաստանի Հանրային հեռուստաընկերությամբ, վարչապետի ֆեյսբուքյան էջով և կառավարության յութուբյան պաշտոնական ալիքով:

Никол Пашинян ответит на видеовопросы в прямом эфире
Поддержи А1+!Премьер-министр Республики Армения Никол Пашинян 24 ноября в 12:00 в прямом эфире ответит на вопросы граждан Армении и соотечественников из диаспоры.
Об этом сообщили в Аппарате премьер-министра, попросив вопросы в формате видеообращения присылать заранее, с 17 ноября до 18:00 23 ноября, на номер телефона приложения WhatsApp +374 44 900 800.
В видеообращениях необходимо указывать имя, фамилию и место жительства, желательно и род занятий и место работы.
Премьер-министр ответит на вопросы, которые будут сформулированы кратко, корректно и ясно.
Сессия вопросов и ответов будет транслироваться на Общественном телевидении Армении, на странице премьер-министра в Facebook и на официальном канале правительства в YouTube.