«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունվարի 18-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Մամիկոնյանց փ. 41, 41/1, 43, 45, Վրացական փ. 21/1, 21/2 շենքեր, Դեղատան փ. 4 շենքի բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-14։00 Աբովյան քաղաք՝ 6, 7, 8 միկրոշրջաններ, Քաղաքապետարան, Ոստիկանություն և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17։00 Առինջ գյուղ՝ Մ․Մկրտչյան թաղամաս մասնակի,
13։00-17։00 Հրազդան քաղաք՝ Շահումյան փողոց մասնակի, Ավետիսյան փողոց, Երևանյան խճուղի, Երիտասարդական թաղամաս, Հարավային թաղամաս, թիվ 4 դպրոց և թիվ 7 մանկապարտեզ,
14։00-17։00 Աբովյան քաղաք՝ Միկրոշրջան թաղամաս՝ թիվ 68-79, 82-95 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Արարատբանկ» ընկերություն և «Հայփոստ»-ի Աբովյանի մասնաճյուղ:

ЗАО "Электрические сети Армении" предупреждает, что в связи с проведением плановых ремонтных работы, 18 января текущего года будет прекращено электроснабжение следующих адресов:
10:00-16:00 жилые дома 41, 41/1, 43, 45 на улице Мамиконянца, 21/1, 21/2 на улице Врацакан, абоненты-жильцы жилого дома 4 на улице Дехатан и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
11։00-14։00 6, 7, 8 микрорайоны, мэрия, полиция и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в городе Абовян;
11:00-17։00 частично квартал “М.Мкртчян” в селе Ариндж;
13։00-17։00 частично улица Шаумяна, улица Аветисяна, Ереванское шоссе, квартал ‘Еритасардакан”, квартал “Араваин”, школа N7, детский сад N7 в городе Раздан;
14։00-17։00 жилые дома 68-79, 82-95 в кв. “Микрошрджан” и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), компания “Араратбанк”, филиал “Айпоста” в городе Абовян.