«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունվարի 9-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-14:00 Վարդաշեն 1փ. 56-142, 96-114; 3փ. 4-22, 24-25; 8փ. 1-86; 10փ. 1-11; 11փ. 1-17 սեփական տներ,
11:00-17:00 Թումանյան փ. 25, 27, 27ա, 29 շենքեր, Մաշտոցի պող. 42, 42ա շենքեր, Կողբացի փ. 83 շենք, Լալայանց փ. 47ա շենքի բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
10։00-15։00 Մասիս քաղաք՝ 2-րդ թաղամաս, Դպրոցականների փողոց, «Տելեկոմ Արմենիա» ՓԲԸ, թիվ 2 դպրոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Խարբերդ գյուղ մասնակի,
11։00-16։00 Ոստան գյուղ մասնակի,
11։00-16։00 Աղնջաձոր գյուղ մասնակի,
11։00-15:00 Աբովյան քաղաք` 6, 7, 8 միկրոշրջաններ, Քաղաքապետարան, Ոստիկանություն և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ:

ЗАО "Электрические сети Армении" предупреждает, что в связи с проведением плановых ремонтных работы, 9 января текущего года будет прекращено электроснабжение следующих адресов:
г. Ереван:
11:00-14:00 Вардашен 1 ул., дома 56-142, 96-114; 3 ул. дома 4-22, 24-25; 8 ул. дома 1-86; 10 ул. дома 1-11; 11 ул. дома 1-17,
11:00-17:00 ул. Туманяна д. 25, 27, 27а, 29, пр. Маштоца, 42, 42а. ул. Кохбаци, 83, ул. Лалаянца, дом 47а, абоненты дома 47а и прилегающие к нему абоненты
10։00-15։00 2-ой квартал, улица Дпроцаканнери, ЗАО “Телеком Армения”, школа N2 и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в городе Масис; частично село Нор Харберд;
11։00-16։00 частично село Востан;
11։00-16։00 частично село Агнджадзор;
11։00-15:00 6, 7, 8 микрорайоны, мэрия, Полиция и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в городе Абовян.